Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино

Слот игри

Футболни прогнози за Неделя, 16 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Уест Бромич – Ливърпул 2 5/10 1.80
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Вердер Бремен – Хамбургер 1 5/10 2.10
18:30 Дармщат 98 – Шалке 04 2 7/10 1.62
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Гройтер Фюрт 1X 7/10 1.35
14:30 Динамо Дрезден – Фортуна Дюселдорф 1 6/10 1.85
14:30 Карлсруе – Хайденхайм 1X 7/10 1.38
14:30 Мюнхен 1860 – Зандхаузен -2.5 7/10 1.62
Германия Германия – Трета Лига
15:00 ФСВ Франкфурт – Оснабрюк -2.5 7/10 1.72
Испания Испания – Примера Дивисион
17:15 Валенсия – Севиля 1X 7/10 1.48
Франция Франция – Лига 1
16:00 Нант – Бордо 1 3/10 2.62
18:00 Бастия – Лион 2 6/10 1.57
22:00 Олимпик Марсилия – Сент Етиен 1 5/10 1.78
Австрия Австрия – Бундеслига
16:00 Матерсбург – Аустрия Виена 2 3/10 2.30
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Остенде – Андерлехт X2 7/10 1.29
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:00 Кортрийк – Генк 2 6/10 1.91
Дания Дания – Група за Титлата
17:00 Лингби – Мидтиланд X2 7/10 1.22
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Динамо Букурещ – Виторул Констанца -2.5 6/10 1.58
Румъния Румъния – Група за Изпадане
15:30 Газ Метан Медиаш – Пандури 1 7/10 1.60
Русия Русия – Премиер Лига
12:30 ФК Оренбург – Терек Грозни 1 4/10 2.44
15:00 Урал Свердловска област – Том Томск 1 9/10 1.17
17:30 Арсенал Тула – Локомотив Москва -2.5 7/10 1.44
20:00 Спартак Москва – Зенит Санкт П. 1X 7/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Ружомберок – Слован Братислава X2 7/10 1.40
18:30 Спартак Търнава – Татран Прешов 1 7/10 1.40
Украйна Украйна – Група за Титлата
17:00 Черноморец Одеса – Александрия 1X 7/10 1.44
Украйна Украйна – Група за Изпадане
14:00 Волин Луцк – Зирка Кропивницкий X2 7/10 1.42
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Вилем II – Го Ахед Игълс 1 6/10 1.70
15:30 Грьонинген – Цволе 1 5/10 2.00
15:30 Фейенорд – Утрехт 1 8/10 1.41
17:45 Аякс – Хееренвеен 1 7/10 1.22
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Слован Либерец – Дукла Прага 1X 8/10 1.38
19:15 Виктория Пилзен – Словачко 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йоребро – Йостерсунд X2 7/10 1.35
16:00 Халмстад – Малмьо 2 7/10 1.45
18:30 Сундсвал – Хакен +2.5 5/10 1.79
18:30 Юргорден – Елфсборг 1X 7/10 1.35
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Далкурд – Варберг БоИС 1 7/10 1.55
18:00 Норбю – Трелеборг -2.5 6/10 1.76
18:00 Сирианска Сьодертале – ГАИС Гьотеборг -2.5 7/10 1.73
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Рос Каунти – Селтик 2 7/10 1.33
Австралия Австралия – А-Лига
10:00 Бризбейн Роар – Уелингтън Финикс 1 6/10 1.59
12:00 Пърт Глори – Мелбърн Сити 1X 8/10 1.36
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Индепендиенте – Атлетико Рафаела 1 7/10 1.65
02:00 Сармиенто Хунин – Расинг Клуб 2 6/10 1.91
22:15 Атлетико Тукуман – Сан Лоренцо д. -2.5 6/10 1.60
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Реал Потоси – Гуабира Монтеро 1 8/10 1.50
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
22:00 Понте Прета SP – Палмейрас SP 1X 7/10 1.50
Еквадор Еквадор – Серия А
00:00 Клан Хувенил – Делфин Манта -2.5 7/10 1.72
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Тиендзин Теда – Гуанджоу Евъргранде 2 7/10 1.70
Колумбия Колумбия – Примера А
01:30 Депортес Толима – Депортиво Кали 1 5/10 2.20
02:00 Санта Фе Б. – Атлетико Букараманга 1 7/10 1.68
САЩ САЩ – Висша Лига
00:00 Чикаго Файър – Ню Инглънд Революшън 1 4/10 1.95
02:30 Ню Йорк Ред Булс – Ди Си Юнайтед 1 6/10 1.57
03:00 Кълъмбъс Крю – Торонто 1 4/10 2.10
03:30 Хюстън Динамо – Минесота Юнайтед 1 6/10 1.58
04:00 Колорадо Рапидс – Реал Солт Лейк 1 6/10 1.83
05:30 Портланд Тимбърс – Спортинг Канзас С. 1 5/10 1.85
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 О’Хигинс Ранкагуа – Евертън Виня д. 1 6/10 1.75
02:30 Унион Еспаньола – Палестино Сантяго 1 7/10 1.72
21:30 Сантяго Уондърърс – Депортес Темуко +2.5 5/10 1.77
Южна Корея Южна Корея – К-Лига Класик
09:00 Улсан Хюндай – Сеул 1X 8/10 1.40
09:00 Чеджу Юнайтед – Кануън 1 7/10 1.67
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Албирекс Ниигата 1 3/10 2.62
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Омия Ардижа -2.5 7/10 1.66
07:05 Консадол Сапоро – Кавазаки Фронтейл 2 5/10 1.93
08:00 Серезо Осака – Гамба Осака 2 4/10 2.30
09:00 Джубило Ивата – Саган Тошу 2 3/10 2.45
11:00 Санфрече Хирошима – Йокохама Ф-Маринос 1X 8/10 1.30
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
07:00 Каматамаре Сануки – Фагиано Окаяма -2.5 8/10 1.55
12:00 Роасо Кумамото – Мацумото Ямага 2 6/10 1.75
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство