Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Daily Archives: април 15, 2017

Футболни прогнози за Неделя, 16 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
15:30 Уест Бромич – Ливърпул 2 5/10 1.80
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Вердер Бремен – Хамбургер 1 5/10 2.10
18:30 Дармщат 98 – Шалке 04 2 7/10 1.62
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Бохум – Гройтер Фюрт 1X 7/10 1.35
14:30 Динамо Дрезден – Фортуна Дюселдорф 1 6/10 1.85
14:30 Карлсруе – Хайденхайм 1X 7/10 1.38
14:30 Мюнхен 1860 – Зандхаузен -2.5 7/10 1.62
Германия Германия – Трета Лига
15:00 ФСВ Франкфурт – Оснабрюк -2.5 7/10 1.72
Испания Испания – Примера Дивисион
17:15 Валенсия – Севиля 1X 7/10 1.48
Франция Франция – Лига 1
16:00 Нант – Бордо 1 3/10 2.62
18:00 Бастия – Лион 2 6/10 1.57
22:00 Олимпик Марсилия – Сент Етиен 1 5/10 1.78
Австрия Австрия – Бундеслига
16:00 Матерсбург – Аустрия Виена 2 3/10 2.30
Белгия Белгия – Група за Титлата
19:00 Остенде – Андерлехт X2 7/10 1.29
Белгия Белгия – Група Б за Лига Европа
21:00 Кортрийк – Генк 2 6/10 1.91
Дания Дания – Група за Титлата
17:00 Лингби – Мидтиланд X2 7/10 1.22
Румъния Румъния – Група за Титлата
20:30 Динамо Букурещ – Виторул Констанца -2.5 6/10 1.58
Румъния Румъния – Група за Изпадане
15:30 Газ Метан Медиаш – Пандури 1 7/10 1.60
Русия Русия – Премиер Лига
12:30 ФК Оренбург – Терек Грозни 1 4/10 2.44
15:00 Урал Свердловска област – Том Томск 1 9/10 1.17
17:30 Арсенал Тула – Локомотив Москва -2.5 7/10 1.44
20:00 Спартак Москва – Зенит Санкт П. 1X 7/10 1.38
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Ружомберок – Слован Братислава X2 7/10 1.40
18:30 Спартак Търнава – Татран Прешов 1 7/10 1.40
Украйна Украйна – Група за Титлата
17:00 Черноморец Одеса – Александрия 1X 7/10 1.44
Украйна Украйна – Група за Изпадане
14:00 Волин Луцк – Зирка Кропивницкий X2 7/10 1.42
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Вилем II – Го Ахед Игълс 1 6/10 1.70
15:30 Грьонинген – Цволе 1 5/10 2.00
15:30 Фейенорд – Утрехт 1 8/10 1.41
17:45 Аякс – Хееренвеен 1 7/10 1.22
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Слован Либерец – Дукла Прага 1X 8/10 1.38
19:15 Виктория Пилзен – Словачко 1 8/10 1.35
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
16:00 Йоребро – Йостерсунд X2 7/10 1.35
16:00 Халмстад – Малмьо 2 7/10 1.45
18:30 Сундсвал – Хакен +2.5 5/10 1.79
18:30 Юргорден – Елфсборг 1X 7/10 1.35
Швеция Швеция – Суперетан Лига
16:00 Далкурд – Варберг БоИС 1 7/10 1.55
18:00 Норбю – Трелеборг -2.5 6/10 1.76
18:00 Сирианска Сьодертале – ГАИС Гьотеборг -2.5 7/10 1.73
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:30 Рос Каунти – Селтик 2 7/10 1.33
Австралия Австралия – А-Лига
10:00 Бризбейн Роар – Уелингтън Финикс 1 6/10 1.59
12:00 Пърт Глори – Мелбърн Сити 1X 8/10 1.36
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Индепендиенте – Атлетико Рафаела 1 7/10 1.65
02:00 Сармиенто Хунин – Расинг Клуб 2 6/10 1.91
22:15 Атлетико Тукуман – Сан Лоренцо д. -2.5 6/10 1.60
Боливия Боливия – Професионална Лига
00:15 Реал Потоси – Гуабира Монтеро 1 8/10 1.50
Бразилия Бразилия – Кампеонато Паулища
22:00 Понте Прета SP – Палмейрас SP 1X 7/10 1.50
Еквадор Еквадор – Серия А
00:00 Клан Хувенил – Делфин Манта -2.5 7/10 1.72
Китай Китай – Супер Лига
14:35 Тиендзин Теда – Гуанджоу Евъргранде 2 7/10 1.70
Колумбия Колумбия – Примера А
01:30 Депортес Толима – Депортиво Кали 1 5/10 2.20
02:00 Санта Фе Б. – Атлетико Букараманга 1 7/10 1.68
САЩ САЩ – Висша Лига
00:00 Чикаго Файър – Ню Инглънд Революшън 1 4/10 1.95
02:30 Ню Йорк Ред Булс – Ди Си Юнайтед 1 6/10 1.57
03:00 Кълъмбъс Крю – Торонто 1 4/10 2.10
03:30 Хюстън Динамо – Минесота Юнайтед 1 6/10 1.58
04:00 Колорадо Рапидс – Реал Солт Лейк 1 6/10 1.83
05:30 Портланд Тимбърс – Спортинг Канзас С. 1 5/10 1.85
Чили Чили – Примера Дивисион
00:00 О’Хигинс Ранкагуа – Евертън Виня д. 1 6/10 1.75
02:30 Унион Еспаньола – Палестино Сантяго 1 7/10 1.72
21:30 Сантяго Уондърърс – Депортес Темуко +2.5 5/10 1.77
Южна Корея Южна Корея – К-Лига Класик
09:00 Улсан Хюндай – Сеул 1X 8/10 1.40
09:00 Чеджу Юнайтед – Кануън 1 7/10 1.67
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Албирекс Ниигата 1 3/10 2.62
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Омия Ардижа -2.5 7/10 1.66
07:05 Консадол Сапоро – Кавазаки Фронтейл 2 5/10 1.93
08:00 Серезо Осака – Гамба Осака 2 4/10 2.30
09:00 Джубило Ивата – Саган Тошу 2 3/10 2.45
11:00 Санфрече Хирошима – Йокохама Ф-Маринос 1X 8/10 1.30
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 2
07:00 Каматамаре Сануки – Фагиано Окаяма -2.5 8/10 1.55
12:00 Роасо Кумамото – Мацумото Ямага 2 6/10 1.75

Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен

В немската бундеслига тази вечер се очертава един много интересен двубой между Байер Леверкузен  и Байерн Мюнхен, който ще се играе от 19:30.

Тук се очакват повече попадения и размяна на голове, тъй като очакванията са да се разрази една наистина сериозна битка. Може би и това е причината залозите да са по-скоро върху попадения от поне четири гола.

Тъй като и двата отбора се впускат сериозно в победата за трите точки, най-вероятната прогноза е хикс

Саутхямптън – Манчестър Сити

В 19:30 тази вечер Саутхямптън и Манчестър Сити излизат в двубой един срещу друг за победа и спечелване на трите точки в пореден мач от английския премиершип.

Изхождайки от последния сблъсък между двата отбора, там крайният резултат беше един на един, така че може отново и този път да ни поднесат изненада с равен мач. Освен това Саутхямптън излиза пак на терена след две поредни победи в предходните мачове за тях.

Но повечето предвиждания са за победа на Манчестър Сити. Това е по-класният отбор по принцип и пак е в добра форма, макар да минаха през серия от трудни срещи. Домакините се намират в средата на таблицата и на практика вече доиграват края на сезона. Но пък срещите между двата отбора обикновено винаги са били резултатни, така че може да се заложи и на попадения в този мач.

Футболни прогнози за Събота, 15 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Тотнъм – Борнемут 1 8/10 1.27
17:00 Евертън – Бърнли 1 7/10 1.45
17:00 Кристъл Палас – Лестър 1 7/10 1.73
17:00 Сток Сити – Хъл Сити -2.5 7/10 1.72
17:00 Съндърланд – Уест Хям X2 7/10 1.35
17:00 Уотфорд – Суонзи 1X 7/10 1.36
19:30 Саутхямптън – Манчестър Сити 2 5/10 1.75
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Рединг 1 5/10 1.80
Англия Англия – Първа Лига
14:30 Олдъм – Болтън X2 7/10 1.30
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Кьолн X2 7/10 1.43
16:30 Борусия Дортмунд – Айнтрахт Франкфурт 1 8/10 1.36
16:30 Волфсбург – Инголщат 1 4/10 2.05
16:30 Майнц 05 – Херта Берлин 1X 7/10 1.31
16:30 РБ Лайпциг – Фрайбург 1 7/10 1.40
16:30 Хофенхайм – Борусия М’Гладбах 1X 7/10 1.29
19:30 Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен 2 7/10 1.70
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Нюрнберг – Ерцгебирге Ауе 1 4/10 2.30
14:00 Хановер 96 – Айнтрахт Брауншвайг 1 4/10 2.00
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Депортиво Ла Коруня – Малага 1X 7/10 1.35
19:30 Атлетико Мадрид – Осасуна 1 8/10 1.17
21:45 Барселона – Реал Сосиедад +2.5 8/10 1.38
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Елче – Нумансия -2.5 7/10 1.62
19:00 Тенерифе – Хирона 1X 8/10 1.38
19:00 Химнастик де Тарагона – Мирандес 1 6/10 1.75
21:30 Хуеска – Кадис -2.5 6/10 1.60
Италия Италия – Серия А
13:30 Интер – Милан +2.5 7/10 1.62
16:00 Дженоа – Лацио 2 7/10 1.62
16:00 Каляри – Киево 1 4/10 2.16
16:00 Палермо – Болоня -2.5 6/10 1.78
16:00 Пескара – Ювентус +2.5 8/10 1.44
16:00 Рома – Аталанта 1 8/10 1.48
16:00 Торино – Кротоне 1 7/10 1.50
16:00 Фиорентина – Емполи 1 8/10 1.30
19:00 Сасуоло – Сампдория 1 4/10 2.10
21:45 Наполи – Удинезе +2.5 7/10 1.45
Франция Франция – Лига 1
18:00 Ница – Нанси 1 7/10 1.65
21:00 Гингам – Тулуза 1X 7/10 1.30
21:00 Монпелие – Лориен 1X 8/10 1.29
21:00 Рен – Лил 1X 7/10 1.32
22:00 Монако – Дижон +2.5 8/10 1.36
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Оксер 1 5/10 1.79
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Волфсбергер – Ред Бул Залцбург 2 7/10 1.31
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Санкт Полтен 1X 8/10 1.28
19:30 Рапид Виена – Алтах 1 7/10 1.62
19:30 Щурм Грац – Рийд 1 7/10 1.62
Беларус Беларус – Премиер Лига
15:00 Городея – Ислоч Минск 1X 7/10 1.36
15:30 Торпедо Жодино – Динамо Минск X2 7/10 1.40
16:00 Неман – ФК Слуцк -2.5 8/10 1.50
17:00 ФК Минск – Шахтьор Солигорск X2 8/10 1.36
18:00 Гомел – Славия Мозир 1X 7/10 1.36
20:00 Динамо Брест – БАТЕ Борисов 2 6/10 1.88
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
20:30 Лимерик – Дрогеда Юнайтед 1 7/10 1.50
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун – Шелбърн 1 4/10 2.00
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Рух Хожов – Погон Шчечин -2.5 7/10 1.68
16:30 Шльонск Вроцлав – Гурник Ленчна 1 6/10 1.72
19:00 Ягиелония Бялисток – Краковия Краков 1 7/10 1.70
21:30 Висла Плоцк – Лех Познан X2 7/10 1.30
Полша Полша – Първа Лига
13:00 Стомил Олщин – Стал Мелец -2.5 7/10 1.73
14:00 Вигри Сувалки – Сандеця Нови Сач 1X 7/10 1.35
17:00 Битовия Битов – Гурник Забже X2 7/10 1.33
17:00 Знич Прушков – Висла Пулави 1X 7/10 1.36
17:00 Хойничанка Хойнице – ГКС Тихи 1 6/10 1.80
17:00 Хробри Глогов – Погон Шедълце 1 4/10 2.20
18:45 Заглембие Сосновец – Подбескидзе 1X 7/10 1.33
20:00 Олимпия Груджьондз – Ключборк 1 8/10 1.45
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Ароука – Фейрензе -2.5 7/10 1.54
18:00 Шавеш – Витория Гимараеш -2.5 6/10 1.57
20:15 Тондела – Рио Аве 2 5/10 2.00
22:30 Спортинг Брага – Порто 2 7/10 1.55
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Варзин – Порто Б 1 4/10 1.95
18:00 Авеш – Спортинг Ковиля 1 5/10 1.75
18:00 Академико Визеу – Пенафиел 1 4/10 2.17
18:00 Бенфика Б – Фамаликао 1 5/10 1.89
18:00 Визела – Олянензе 1 6/10 1.60
18:00 Жил Висенте – Витория Гимараеш Б 1X 8/10 1.32
18:00 Кова Да Пиедаде – Фафе -2.5 7/10 1.65
18:00 Спортинг Брага Б – Портимонензе X2 8/10 1.40
18:00 Спортинг Лисабон Б – Униао Мадейра +2.5 5/10 1.84
18:00 Фреамунде – Санта Клара 1X 7/10 1.40
Русия Русия – Премиер Лига
12:00 Амкар Перм – ФК Уфа 1 4/10 2.20
14:30 ЦСКА Москва – ФК Ростов 1 5/10 1.78
17:00 Анжи Махачкала – Криля Советов 1X 7/10 1.28
19:30 Рубин Казан – ФК Краснодар -2.5 8/10 1.55
Словакия Словакия – Суперлига
15:30 Тренчин – ДАК Дунайска Стреда 1 4/10 1.95
16:00 Злате Моравце – Сеница 1 5/10 2.20
18:00 Шпорт Подбрезова – Земплин Михаловце 1 7/10 1.57
Словения Словения – Първа Лига
19:00 Горица – Целие -2.5 6/10 1.65
21:15 Рудар Веление – Марибор 2 7/10 1.62
Унгария Унгария – НП I
19:00 Видеотон Фехервар – Мезьокьовешд 1 7/10 1.28
19:00 Уйпещ – Дюрмот 1 7/10 1.45
19:00 Халадаш Сомбатхей – Диошдьор 1 6/10 1.85
19:00 Хонвед Будапеща – Пакш 1 6/10 1.78
19:30 Дебрецен – МТК Будапеща 1 5/10 1.95
21:30 Ференцварош – Вашаш Будапеща 1 6/10 1.85
Финландия Финландия – Вейкауслига
15:00 Сейняйоен ЯК – Илвес Тампере 1 6/10 1.80
16:00 ИФК Мариехамн – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.72
16:00 ХИФК Хелзинки – ЮЯК Ювяскюля 1 7/10 1.57
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Рода – Спарта Ротердам 1X 7/10 1.40
20:45 АДО Ден Хааг – ПСВ Айндховен 2 8/10 1.22
20:45 Екселсиор – Витес +2.5 7/10 1.73
21:45 Твенте – НЕК Ниймеген 1 7/10 1.50
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Риека – РНК Сплит 1 9/10 1.09
18:00 Интер Запрешич – Славен X2 8/10 1.34
20:00 Осиек – Истра 1961 1 7/10 1.44
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Збройовка Бърно – Баумит Яблонец -2.5 7/10 1.67
18:00 Прибрам – Карвина X2 7/10 1.37
18:00 Фастав Злин – Теплице -2.5 7/10 1.60
18:30 Млада Болеслав – Бохемианс 1905 Прага 1 7/10 1.57
21:15 Височина Ихлава – Спарта Прага 2 6/10 1.75
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Витковице 1 7/10 1.68
17:30 Графин Влашим – Простейов +2.5 7/10 1.50
17:30 Фридек-Мистек – Чешке Будьовице 1X 8/10 1.50
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Вадуц – Сион 2 5/10 1.83
21:00 Лозана Спорт – Базел 2 8/10 1.53
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Дънди ФК – Хамилтън -2.5 6/10 1.73
17:00 Мъдъруел – Инвърнес КТ 1X 7/10 1.39
17:00 Рейнджърс – Партик Тисъл 1 7/10 1.58
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дъмбартън – Дънфърмлин X2 7/10 1.40
17:00 Рейт Роувърс – Грийнок Мортън X2 7/10 1.32
17:00 Фолкърк – Сейнт Мирън 1 6/10 1.85
17:00 Хибърниън – Куин ъф Саут 1 8/10 1.40
19:15 Аяр Юнайтед – Дънди Юнайтед 2 7/10 1.67
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Брихин Сити 1 7/10 1.72
17:00 Ийст Файф – Питърхед 1X 7/10 1.30
17:00 Куинс парк ФК – Албион Роувърс 1X 8/10 1.25
17:00 Стенхаусмюър – Ливингстън 2 5/10 1.80
17:00 Странрар – Еърдри 1X 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Берик Рейнджърс 1 6/10 1.80
17:00 Арброут – Единбург Сити 1 6/10 1.67
17:00 Клайд – Елгин Сити 1X 8/10 1.40
17:00 Монтроуз – Форфар Атлетик +2.5 6/10 1.72
17:00 Стърлинг Албиън – Каудънбийт 1X 7/10 1.34
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
17:00 Нюелс Олд Б. – Естудиантес Ла П. 1 4/10 1.95
22:00 Белграно Кордоба – Талерес Кордоба 1X 7/10 1.36
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство