Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино

Слот игри

Футболни прогнози за Петък, 14 Април, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Брентфорд – Дарби Каунти X2 7/10 1.43
17:00 Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс +2.5 6/10 1.75
17:00 Нотингам Форест – Блекбърн 1X 8/10 1.34
17:00 Родъръм Юнайтед – Бирмингам X2 7/10 1.29
17:00 Хъдърсфийлд – Престън 1 6/10 1.83
17:00 Шефилд Уензди – Кардиф 1 5/10 1.80
19:00 Уулвърхямптън – Брайтън -2.5 5/10 1.80
21:45 Бъртън Албион – Ипсуич 1X 8/10 1.29
21:45 Нюкасъл – Лийдс 1 7/10 1.65
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Оксфорд Юнайтед 1 6/10 1.83
17:00 Джилингам – Бристол Роувърс +2.5 5/10 1.75
17:00 Ковънтри – Чарлтън X2 8/10 1.32
17:00 Милоул – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Скънторп 1X 7/10 1.38
17:00 Питърбъро – Флийтууд Таун 1X 8/10 1.39
17:00 Порт Вейл – Шефилд Юнайтед 2 7/10 1.53
17:00 Суиндън – Уимбълдън -2.5 7/10 1.71
17:00 Честърфийлд – Саутенд 2 5/10 1.83
17:00 Шросбъри Таун – Уолсол -2.5 7/10 1.70
Англия Англия – Втора Лига
16:30 Портсмут – Плимут 1 7/10 1.54
17:00 Блекпул – Акрингтън Стенли 1X 8/10 1.32
17:00 Гримсби Таун – Кембридж Юнайтед -2.5 7/10 1.60
17:00 Екзитър – Барнет 1 5/10 1.80
17:00 Колчестър – Донкастър 2 5/10 1.95
17:00 Кроули Таун – Челтнъм Таун X2 8/10 1.40
17:00 Крю Александра – Нотс Каунти -2.5 5/10 1.83
17:00 Лутън Таун – Лейтън Ориент 1 9/10 1.20
17:00 Нюпорт Каунти – Йоувил -2.5 6/10 1.67
17:00 Стивънидж Бороу – Моркамб 1 7/10 1.62
17:00 Уикъмб – Мансфийлд Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Хартлипул – Карлайл X2 8/10 1.43
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Боръм Ууд – Дагенъм и Редбридж X2 8/10 1.48
17:00 Брейнтри Таун – Гайзли -2.5 6/10 1.75
17:00 Бромли – Бароу X2 7/10 1.33
17:00 Доувър Атлетик – Саутпорт 1 7/10 1.38
17:00 Линкълн Сити – Торки Юнайтед 1 8/10 1.36
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Ийстли 2 7/10 1.65
17:00 Рексъм – Мейдстоун Юнайтед 1 4/10 2.10
17:00 Солихъл Муурс – Йорк Сити 2 6/10 1.85
17:00 Сътън Юнайтед – Гейтсхед 1X 7/10 1.39
17:00 Транмиър Роувърс – Алдършот Таун 1 6/10 1.57
17:00 Уокинг – Макълсфийлд Таун X2 7/10 1.38
17:00 Форест Грийн Роувърс – Честър 1 8/10 1.30
Франция Франция – Лига 1
21:45 Анже – Пари Сен Жермен 2 7/10 1.27
Франция Франция – Лига 2
21:00 Амиен – Льо Авър 1X 5/10 1.40
21:00 Бурж-Перона – Валансиен 1X 7/10 1.40
21:00 Газелек Аячо – Клермонт Фут 1 5/10 1.90
21:00 Лавал – Реймс -2.5 8/10 1.53
21:00 Ним – Орлеан 1 6/10 1.75
21:00 Троа – Ред Стар Париж 1 6/10 1.58
21:00 Тур – Сошо 1X 8/10 1.24
Австрия Австрия – Ерсте Лига
19:30 Винер Нойщат – Капфенберг 1X 8/10 1.34
19:30 ВСГ Ватенс – Блау-Вайс Линц 2 4/10 2.45
19:30 Флоридсдорфер АК – Вакер Инсбрук 2 4/10 2.38
19:30 Хорн – Лиферинг Залцбург +2.5 7/10 1.67
21:30 ЛАСК Линц – Аустрия Лустенау 1 6/10 1.67
Беларус Беларус – Премиер Лига
17:30 Нафтан – ФК Витебск 2 4/10 2.35
19:00 Днепър Могилев – Крумкачи Минск 1X 7/10 1.36
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Бохемианс – Корк Сити 2 8/10 1.30
21:45 Голуей ФК – Сейнт Патрикс X2 7/10 1.38
21:45 Дери Сити – Фин Харпс 1 7/10 1.48
21:45 Дъндолк – Брей Уондърърс 1 8/10 1.30
22:00 Шамрок Роувърс – Слиго Роувърс 1 7/10 1.56
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:45 УК Дъблин – Кабинтили 1 7/10 1.45
21:45 Уотърфорд Юнайтед – Атлон Таун 1 9/10 1.18
22:00 Уексфорд Ютс – Коб Рамблърс X2 8/10 1.30
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Белененсеш – Ещорил Прая 1 5/10 1.98
18:00 Боавища – Пасош Ферейра 1 4/10 2.05
20:15 Бенфика – Маритимо 1 7/10 1.22
22:30 Витория Сетубал – Спортинг Лисабон 2 8/10 1.47
Португалия Португалия – Сегунда Лига
18:00 Лейшоес – Академика Коимбра 1X 8/10 1.30
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Хераклес – АЗ Алкмаар X2 7/10 1.36
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Алмере Сити – Йънг Утрехт 1 8/10 1.33
21:00 Ахил ’29 – Ден Бош 2 5/10 2.00
21:00 Ваалвийк – ВВВ Венло 2 7/10 1.60
21:00 Волендам – Де Граафшап +2.5 7/10 1.70
21:00 Йънг Аякс – Дордрехт 1 7/10 1.22
21:00 Камбур – Телстар 1 9/10 1.18
21:00 МВВ Маастрихт – Еммен 1 5/10 1.79
21:00 ФК Айндховен – Фортуна Ситард 1 7/10 1.74
21:00 ФК Ос – Йънг ПСВ 2 5/10 2.00
21:00 Хелмонд Спорт – НАК Бреда 2 6/10 1.70
Хърватска Хърватска – Първа Лига
19:00 Хайдук Сплит – Цибалия 1 9/10 1.17
21:00 Локомотив Загреб – Динамо Загреб 2 8/10 1.20
Чехия Чехия – Национална Лига
17:30 Опава – Виктория Жижков 1 6/10 1.80
19:00 Сигма Оломоуц – Варнсдорф +2.5 7/10 1.71
19:00 Усти над Лабем – Тринец 1 5/10 1.90
20:00 Зноймо – МАС Таборско 1 5/10 1.88
Швеция Швеция – Суперетан Лига
18:00 Йоргрите – Атвидаберг 1 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Премиършип
21:45 Килмарнък – Хартс 2 6/10 1.88
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
23:00 Ланус – Сан Мартин Сан Хуан 1 7/10 1.55
23:00 Хуракан Буенос А. – Арсенал Саранди 1 6/10 1.83
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство