Англия прогнози

Онлайн Казино

Футболни залози

1xBET Регистрация

Футболни прогнози за Събота, 1 Април, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Ливърпул – Евертън 1 6/10 1.70
17:00 Бърнли – Тотнъм 2 7/10 1.65
17:00 Лестър – Сток Сити -2.5 5/10 1.83
17:00 Уотфорд – Съндърланд 1 6/10 1.85
17:00 Хъл Сити – Уест Хям 1X 7/10 1.40
17:00 Челси – Кристъл Палас 1 7/10 1.25
19:30 Саутхямптън – Борнемут 1 6/10 1.60
Англия Англия – Чемпиъншип
14:30 Барнзли – Шефилд Уензди X2 8/10 1.34
17:00 Астън Вила – Норич 1X 7/10 1.30
17:00 Брайтън – Блекбърн 1 6/10 1.60
17:00 Брентфорд – Бристъл Сити +2.5 7/10 1.65
17:00 Ипсуич – Бирмингам 1X 8/10 1.35
17:00 Престън – Нотингам Форест 1 6/10 1.90
17:00 Родъръм Юнайтед – Фулъм 2 7/10 1.40
17:00 Уулвърхямптън – Кардиф 1 5/10 2.15
17:00 Хъдърсфийлд – Бъртън Албион 1 7/10 1.55
19:30 Рединг – Лийдс 1X 7/10 1.36
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Честърфийлд 1 7/10 1.33
17:00 Брадфорд Сити – Уолсол 1 7/10 1.53
17:00 Бристол Роувърс – Шросбъри Таун 1 6/10 1.68
17:00 Милоул – Скънторп 1 6/10 1.87
17:00 Милтън – Джилингам 1 7/10 1.53
17:00 Питърбъро – Чарлтън +2.5 7/10 1.66
17:00 Порт Вейл – Уимбълдън X2 8/10 1.34
17:00 Рочдейл – Нортхямптън Таун 1 6/10 1.85
17:00 Саутенд – Олдъм 1 5/10 1.80
17:00 Флийтууд Таун – Суиндън 1 5/10 1.75
Англия Англия – Втора Лига
15:00 Гримсби Таун – Донкастър 2 5/10 1.75
17:00 Йоувил – Карлайл 1X 8/10 1.40
17:00 Крю Александра – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.32
17:00 Лейтън Ориент – Уикъмб 2 5/10 1.75
17:00 Лутън Таун – Блекпул 1X 8/10 1.33
17:00 Мансфийлд Таун – Екзитър 1 5/10 2.08
17:00 Нотс Каунти – Колчестър 1X 7/10 1.36
17:00 Нюпорт Каунти – Кроули Таун 1X 7/10 1.29
17:00 Стивънидж Бороу – Барнет -2.5 5/10 1.78
17:00 Хартлипул – Портсмут 2 7/10 1.48
17:00 Челтнъм Таун – Моркамб 1 5/10 1.85
Англия Англия – Национална Лига
14:15 Рексъм – Транмиър Роувърс 2 5/10 1.85
17:00 Боръм Ууд – Макълсфийлд Таун X2 7/10 1.35
17:00 Дагенъм и Редбридж – Ийстли 1 6/10 1.85
17:00 Доувър Атлетик – Гейтсхед 1X 7/10 1.30
17:00 Йорк Сити – Брейнтри Таун 1 7/10 1.68
17:00 Линкълн Сити – Бромли 1 7/10 1.40
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Бароу 2 4/10 2.19
17:00 Саутпорт – Гайзли 1X 7/10 1.39
17:00 Солихъл Муурс – Алдършот Таун -2.5 5/10 1.80
17:00 Торки Юнайтед – Честър 1X 8/10 1.25
17:00 Уокинг – Сътън Юнайтед X2 7/10 1.45
17:00 Форест Грийн Р. – Норт Фериби Ю. +2.5 8/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байерн Мюнхен – Аугсбург +2.5 8/10 1.34
16:30 РБ Лайпциг – Дармщат 98 1 8/10 1.34
16:30 Фрайбург – Вердер Бремен 1 3/10 2.25
16:30 Хамбургер – Кьолн -2.5 7/10 1.61
16:30 Шалке 04 – Борусия Дортмунд +2.5 6/10 1.65
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Борусия М’Гладбах 1X 7/10 1.41
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Вюрцбургер Кикерс – Арминия Билефелд 1 4/10 2.15
14:00 Зандхаузен – Бохум -2.5 5/10 1.75
14:00 Хановер 96 – Унион Берлин 1X 8/10 1.40
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Виляреал – Ейбар 1 6/10 1.85
19:30 Реал Сосиедад – Леганес 1 5/10 1.80
21:45 Малага – Атлетико Мадрид 2 6/10 1.78
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Леванте – Мирандес 1 7/10 1.43
19:00 УКАМ Мурсия – Кадис -2.5 7/10 1.50
19:00 Хуеска – Хетафе 1X 8/10 1.30
21:30 Хирона – Райо Валекано 1 6/10 1.79
Италия Италия – Серия А
19:00 Сасуоло – Лацио 2 5/10 1.78
21:45 Рома – Емполи 1 9/10 1.18
Италия Италия – Серия Б
16:00 Асколи – Карпи -2.5 7/10 1.55
16:00 Бреша – Виртус Ентела 1X 7/10 1.43
16:00 Латина – Читадела -2.5 7/10 1.62
16:00 Новара – Тернана 1 7/10 1.73
16:00 Перуджа – Виченца 1 6/10 1.78
16:00 Пиза – Салернитана -2.5 7/10 1.36
16:00 Про Верчели – Бари -2.5 8/10 1.55
16:00 Специя – Беневенто -2.5 7/10 1.57
16:00 Трапани – Верона -2.5 6/10 1.66
Франция Франция – Лига 1
18:00 Олимпик Марсилия – Дижон 1 8/10 1.38
20:00 Бастия – Лил X2 7/10 1.30
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Брест -2.5 6/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Санкт Полтен – Рапид Виена 2 6/10 1.70
19:30 Аустрия Виена – Адмира Вакер Мьодлинг 1 7/10 1.57
19:30 Матерсбург – Рийд -2.5 7/10 1.70
19:30 Щурм Грац – Волфсбергер 1 7/10 1.60
Беларус Беларус – Премиер Лига
14:00 ФК Минск – Динамо Брест -2.5 6/10 1.70
14:30 Нафтан – ФК Слуцк 1X 8/10 1.35
15:00 Городея – Шахтьор Солигорск 2 5/10 1.75
16:00 Торпедо Жодино – Ислоч Минск 1 6/10 1.57
17:00 Днепър Могилев – Динамо Минск 2 7/10 1.55
19:30 Гомел – БАТЕ Борисов 2 8/10 1.23
България България – Първа ПФЛ
15:00 Берое – Локомотив Пловдив 1X 8/10 1.40
17:30 Черно море – Левски София X2 7/10 1.36
20:00 ЦСКА София – Лудогорец Разград +2.5 6/10 1.65
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Ксанти 1X 7/10 1.40
17:15 Левадиакос – Верия 1 6/10 1.68
19:30 Олимпиакос – Платаниас 1 8/10 1.20
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Пансерайкос – Аполон Смирни 2 7/10 1.29
Дания Дания – Други
14:00 Колдинг – Тистед +2.5 8/10 1.55
16:00 Мариенлист – Брьоншой 1 5/10 1.85
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:15 Коб Рамблърс – УК Дъблин X2 7/10 1.38
21:30 Лонгфорд Таун – Уотърфорд Юнайтед -2.5 6/10 1.80
Норвегия Норвегия – Типелиген
19:00 Кристиансунд – Молде X2 8/10 1.28
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – Гурник Ленчна 1 6/10 1.70
19:00 Висла Плоцк – Краковия Краков 1X 7/10 1.27
21:30 Легия Варшава – Погон Шчечин 1 8/10 1.36
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Погон Шедълце -2.5 6/10 1.58
18:45 Хойничанка Хойнице – Миедж Легница -2.5 7/10 1.62
19:00 Заглембие Сосновец – Знич Прушков 1 6/10 1.58
19:00 Стомил Олщин – Висла Пулави 1 5/10 1.90
20:00 Ключборк – Гурник Забже 2 6/10 1.62
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Тондела – Ещорил Прая 1X 8/10 1.30
20:15 Боавища – Рио Аве 1X 7/10 1.36
22:30 Бенфика – Порто 1X 8/10 1.36
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Авеш – Санта Клара 1 5/10 1.83
18:00 Спортинг Брага Б – Фреамунде -2.5 7/10 1.55
Русия Русия – Премиер Лига
15:00 ФК Уфа – Локомотив Москва X2 7/10 1.27
17:30 Арсенал Тула – Том Томск 1 8/10 1.22
Русия Русия – Първа Дивизия
07:00 Луч-Енергия Владивосток – Волгар А. 1X 7/10 1.36
13:00 Енисей Красноярск – СКА-Хабаровск -2.5 7/10 1.45
13:00 ФК Тюмен – ФК Химки 1 5/10 1.90
15:00 Динамо Москва – ФК Тамбов 1 8/10 1.50
15:00 Сокол Саратов – Мордовия Саранск X2 7/10 1.40
16:00 Балтика Калининград – ФК Тосно 2 6/10 1.78
16:00 Шинник Ярославл – Сибир Новосибирск 1 4/10 2.00
17:00 Зенит Санкт П. – Спартак Москва 2. X2 8/10 1.36
17:00 Нефтехимик Нижнекамск – Спартак Налчик 1X 7/10 1.38
18:00 Факел Воронеж – Кубан Краснодар 1X 7/10 1.41
Северна Ирландия Северна Ирландия – Купа на Северна Ирландия
17:00 Дънганън Суифтс – Линфийлд 2 7/10 1.38
19:15 Коулрейн – Гленавон 1 5/10 2.10
Словакия Словакия – Суперлига
16:30 Шпорт Подбрезова – Слован Братислава X2 8/10 1.30
18:00 Злате Моравце – Тренчин X2 7/10 1.29
18:00 Сеница – Земплин Михаловце 1 4/10 2.10
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Целие – Домжале X2 7/10 1.28
19:00 Горица – Копер 1 5/10 1.85
21:15 Кръшко – Марибор 2 7/10 1.40
Сърбия Сърбия – Суперлига
17:00 Цървена Звезда Б. – Спартак Суботица +2.5 8/10 1.37
18:00 Борац Чачак – Рад Белград 1X 8/10 1.38
18:00 Вождовац Белград – Войводина X2 7/10 1.40
18:00 Радник Сурдулица – Бачка Бачка П. 1 7/10 1.62
19:00 Младост Лучани – Явор Иваница 1 4/10 2.10
19:00 Напредак Крушевац – ФК Нови Пазар 1 7/10 1.44
19:30 Раднички Ниш – Партизан Белград 2 6/10 1.75
Турция Турция – Супер Лига
13:30 Акхисар Беледие – Истанбул Башакшехир X2 7/10 1.25
16:00 Аланияспор – Касъмпаша 1 4/10 2.10
19:00 Анталияспор – Кайзериспор 1X 8/10 1.35
19:00 Кардемир Карабукспор – Фенербахче 2 5/10 2.15
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
13:00 Газиантеп ББ – Болуспор 1X 8/10 1.45
16:00 Бандърмаспор – Ескишехирспор 2 5/10 2.15
16:00 Мерсин Идман Юрду – Шанлъурфаспор X2 7/10 1.50
18:30 Йени Малатияспор – Елязъгспор 1 6/10 1.60
Унгария Унгария – НП I
19:00 Вашаш Будапеща – Дебрецен -2.5 6/10 1.61
19:00 Диошдьор – Уйпещ 2 5/10 2.05
19:00 Дюрмот – МТК Будапеща 1X 7/10 1.32
19:00 Пакш – Видеотон Фехервар 2 6/10 1.80
19:00 Халадаш Сомбатхей – Мезьокьовешд 1 5/10 1.88
21:30 Хонвед Будапеща – Ференцварош 1X 8/10 1.38
Финландия Финландия – Купа на Финландия
12:30 Хонка – Сейняйоен ЯК 2 5/10 1.90
14:30 Илвес Тампере – ХИК Хелзинки 2 6/10 1.70
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 АЗ Алкмаар – Грьонинген 1 7/10 1.60
19:30 Цволе – Екселсиор 1 7/10 1.65
20:45 Спарта Ротердам – ПСВ Айндховен 2 8/10 1.33
21:45 Утрехт – Вилем II 1 6/10 1.67
21:45 Хераклес – Хееренвеен X2 8/10 1.36
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Славен – Локомотив Загреб -2.5 6/10 1.70
20:00 Динамо Загреб – Осиек 1 7/10 1.30
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Слован Либерец – Карвина 1 6/10 1.57
18:00 Височина Ихлава – Словачко 1 5/10 2.10
18:00 Збройовка Бърно – Дукла Прага 1X 7/10 1.35
18:00 Прибрам – Бохемианс 1905 Прага X2 8/10 1.29
18:00 Фастав Злин – Храдец Кралове 1 6/10 1.64
21:15 Виктория Пилзен – Теплице 1 8/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Баник Соколов – Виктория Жижков 1 5/10 2.15
17:30 Фридек-Мистек – МАС Таборско 1 5/10 2.00
19:00 Опава – Пардубице 1 7/10 1.40
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Сион – Тун 1 5/10 1.80
21:00 Санкт Гален – Базел 2 6/10 1.65
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Винтертур – Вил 1 6/10 1.60
18:45 Волен – Ле Монт -2.5 7/10 1.62
20:00 Цюрих – Шафхаузен 1 7/10 1.34
Швеция Швеция – Алсвенскан Лига
14:00 ИФК Гьотеборг – Малмьо X2 8/10 1.42
17:00 Халмстад – Йостерсунд -2.5 6/10 1.72
Швеция Швеция – Суперетан Лига
17:00 Хелзинборг – Трелеборг 1 5/10 1.90
19:00 Далкурд – Бромапойкарна 1 6/10 1.80
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Инвърнес КТ – Килмарнък -2.5 6/10 1.75
17:00 Партик Тисъл – Рос Каунти -2.5 6/10 1.72
17:00 Рейнджърс – Мъдъруел +2.5 7/10 1.49
17:00 Хамилтън – Сейнт Джонстън -2.5 7/10 1.65
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дъмбартън – Грийнок Мортън X2 8/10 1.38
17:00 Дънфърмлин – Хибърниън 2 6/10 1.78
17:00 Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед X2 7/10 1.33
17:00 Сейнт Мирън – Аяр Юнайтед 1 6/10 1.75
17:00 Фолкърк – Рейт Роувърс 1 6/10 1.60
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Алоа Атлетик – Албион Роувърс 1 7/10 1.53
17:00 Брихин Сити – Ливингстън 2 6/10 1.56
17:00 Ийст Файф – Куинс парк ФК 1 5/10 1.88
17:00 Питърхед – Еърдри 1X 7/10 1.38
17:00 Странрар – Стенхаусмюър 1 6/10 1.68
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Арброут X2 8/10 1.38
17:00 Елгин Сити – Берик Рейнджърс 1 6/10 1.67
17:00 Каудънбийт – Клайд 1X 8/10 1.36
17:00 Монтроуз – Единбург Сити 1X 8/10 1.30
17:00 Стърлинг Албиън – Форфар Атлетик +2.5 6/10 1.59
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
22:00 Нюелс Олд Б. – Атлетико Рафаела 1 6/10 1.75
23:00 Темперлей – Алдосиви Мар дел Плата 1X 7/10 1.35
САЩ САЩ – Висша Лига
21:00 Ню Йорк Сити – Сан Хосе Еърткуейкс 1 7/10 1.72
22:00 Чикаго Файър – Монреал Импакт +2.5 5/10 1.75
23:00 Кълъмбъс Крю – Орландо Сити 1 7/10 1.57
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
09:00 Джубило Ивата – Шимизу Ес-Пулс X2 7/10 1.29
09:00 Серезо Осака – Йокохама Ф-Маринос X2 7/10 1.38
10:00 Висел Кобе – Урава Ред Даймъндс 2 6/10 1.72
10:00 Токио – Саган Тошу 1 5/10 1.86
13:00 Омия Ардижа – Кашима Антлърс 2 5/10 1.75
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство