Daily Archives: март 17, 2017

Холандия прогнози: 17.03.2017

Холандия прогнози
Холандия Холандия – Ередивизи
21:00 Рода – Твенте X2 8/10 1.34
Холандия Холандия – Ерсте Дивизи
21:00 Ахил ’29 – Алмере Сити 2 7/10 1.48
21:00 Ден Бош – Ваалвийк 1X 8/10 1.40
21:00 Дордрехт – ВВВ Венло 2 8/10 1.33
21:00 Еммен – ФК Ос 1 8/10 1.42
21:00 Йънг ПСВ – Хелмонд Спорт 1 7/10 1.60
21:00 Йънг Утрехт – ФК Айндховен +2.5 7/10 1.60
21:00 НАК Бреда – Йънг Аякс 1X 8/10 1.44
21:00 Телстар – МВВ Маастрихт 2 5/10 1.85
21:00 Фортуна Ситард – Де Граафшап X2 7/10 1.27

Испания прогнози: 17.03.2017

Испания Испания – Примера Дивисион
21:45 Лас Палмас – Виляреал X2 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион
21:00 Химнастик де Тарагона – Елче 1X 7/10 1.31

Германия прогнози: 17.03.2017

Германия прогнози за днес
Германия Германия – Бундеслига
21:30 Борусия Дортмунд – Инголщат 1 8/10 1.25
Германия Германия – Втора Бундеслига
19:30 Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм 1X 7/10 1.28
19:30 Арминия Билефелд – Кайзерслаутерн -2.5 6/10 1.62
19:30 Мюнхен 1860 – Вюрцбургер Кикерс 1 4/10 2.15
Германия Германия – Трета Лига
20:00 Вердер Бремен II – Пройсен Мюнстер 1X 8/10 1.38

Футболни прогнози за Събота, 18 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Уест Бромич – Арсенал 2 6/10 1.72
17:00 Кристъл Палас – Уотфорд -2.5 6/10 1.70
17:00 Сток Сити – Челси 2 7/10 1.60
17:00 Съндърланд – Бърнли -2.5 6/10 1.72
17:00 Уест Хям – Лестър 1X 8/10 1.40
19:30 Борнемут – Суонзи 1X 7/10 1.30
Англия Англия – Чемпиъншип
15:00 Блекбърн – Престън 1X 8/10 1.40
15:00 Нотингам Форест – Дарби Каунти X2 8/10 1.36
17:00 Бирмингам – Нюкасъл 2 6/10 1.72
17:00 Бъртън Албион – Брентфорд 1X 8/10 1.45
17:00 Кардиф – Ипсуич 1 6/10 1.84
17:00 Куинс Парк Р. – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.46
17:00 Норич – Барнзли 1 7/10 1.57
17:00 Уигън – Астън Вила X2 7/10 1.30
17:00 Фулъм – Уулвърхямптън 1 6/10 1.75
19:30 Лийдс – Брайтън X2 8/10 1.33
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Нортхямптън Таун 1 7/10 1.72
17:00 Брадфорд Сити – Суиндън 1 8/10 1.50
17:00 Бристол Роувърс – Честърфийлд 1 7/10 1.49
17:00 Милоул – Бъри 1 7/10 1.60
17:00 Милтън – Ковънтри 1 6/10 1.64
17:00 Оксфорд Юнайтед – Скънторп -2.5 6/10 1.68
17:00 Питърбъро – Олдъм +2.5 6/10 1.82
17:00 Рочдейл – Джилингам 1 7/10 1.67
17:00 Саутенд – Уолсол 1X 7/10 1.29
17:00 Флийтууд Таун – Уимбълдън -2.5 7/10 1.57
17:00 Шефилд Юнайтед – Чарлтън 1 8/10 1.44
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Гримсби Таун – Кроули Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Йоувил – Акрингтън Стенли X2 8/10 1.30
17:00 Крю Александра – Колчестър 1X 7/10 1.43
17:00 Лейтън Ориент – Донкастър 2 7/10 1.52
17:00 Лутън Таун – Екзитър -2.5 6/10 1.83
17:00 Мансфийлд Таун – Карлайл 1 5/10 1.90
17:00 Нюпорт Каунти – Блекпул -2.5 7/10 1.65
17:00 Плимут – Моркамб 1 6/10 1.60
17:00 Стивънидж Бороу – Портсмут 2 4/10 1.95
17:00 Хартлипул – Уикъмб 2 5/10 2.14
17:00 Челтнъм Таун – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.40
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Сътън Юнайтед 1X 8/10 1.28
17:00 Бароу – Дагенъм и Редбридж -2.5 6/10 1.75
17:00 Боръм Ууд – Гайзли 1X 8/10 1.25
17:00 Брейнтри Таун – Саутпорт 1 6/10 1.90
17:00 Гейтсхед – Уокинг 1 7/10 1.65
17:00 Доувър Атлетик – Бромли 1 7/10 1.72
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Солихъл Муурс X2 7/10 1.35
17:00 Форест Грийн Роувърс – Рексъм 1 7/10 1.51
17:00 Честър – Ийстли 1X 7/10 1.40
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Аугсбург – Фрайбург 1 3/10 2.45
16:30 Вердер Бремен – РБ Лайпциг X2 8/10 1.28
16:30 Волфсбург – Дармщат 98 1 7/10 1.53
16:30 Кьолн – Херта Берлин -2.5 7/10 1.54
16:30 Хофенхайм – Байер Леверкузен 1 5/10 2.15
19:30 Айнтрахт Франкфурт – Хамбургер 1X 7/10 1.34
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Гройтер Фюрт – Щутгарт +2.5 5/10 1.82
14:00 Санкт Паули – Хановер 96 -2.5 5/10 1.83
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Ейбар – Еспаньол 1X 7/10 1.25
19:30 Алавес – Реал Сосиедад 1X 8/10 1.42
21:45 Бетис – Осасуна 1 7/10 1.45
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Кордоба – Нумансия 1X 7/10 1.38
19:00 Луго – Мирандес 1 5/10 1.79
19:00 УКАМ Мурсия – Хетафе 1X 7/10 1.40
19:00 Хуеска – Майорка 1 5/10 2.05
21:30 Сарагоса – Севиля Атлетико 1 6/10 1.91
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Интер 2 5/10 1.95
21:45 Милан – Дженоа 1 7/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Новара 1X 8/10 1.40
16:00 Асколи – Читадела 1X 7/10 1.39
16:00 Бреша – Специя -2.5 6/10 1.67
16:00 Карпи – СПАЛ 1X 7/10 1.33
16:00 Пиза – Латина -2.5 7/10 1.36
16:00 Про Верчели – Верона X2 7/10 1.27
16:00 Трапани – Бари 1X 8/10 1.36
16:00 Фрозиноне – Виченца 1 7/10 1.57
Франция Франция – Лига 1
21:00 Анже – Гингам -2.5 6/10 1.60
21:00 Бордо – Монпелие 1X 7/10 1.29
21:00 Нанси – Лориен 1 4/10 2.10
21:00 Тулуза – Рен -2.5 8/10 1.53
Франция Франция – Лига 2
16:00 Реймс – Ланс -2.5 6/10 1.57
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рапид Виена – Матерсбург 1 5/10 1.53
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Щурм Грац X2 7/10 1.35
19:30 Волфсбергер – Санкт Полтен 1X 8/10 1.25
19:30 Рийд – Алтах -2.5 6/10 1.65
Беларус Беларус – Купа на Беларус
19:00 Динамо Брест – Динамо Минск 1 4/10 2.25
Белгия Белгия – Кофидис Къп
21:45 Остенде – Зулте Варегем 2 3/10 2.60
България България – Първа ПФЛ
13:00 Верея Стара З. – Пирин Благоевград 1 4/10 2.25
15:00 Локомотив Пловдив – ЦСКА София X2 7/10 1.37
17:30 Лудогорец Разград – Дунав Русе 1 8/10 1.40
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Верия – Керкира Корфу 1 7/10 1.50
17:15 Лариса – Панайтоликос 1X 8/10 1.30
19:30 Атромитос – АЕК Атина 2 5/10 1.87
Дания Дания – Други
15:00 Мариенлист – Брабранд 1 3/10 2.50
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
16:00 Лимерик – Фин Харпс 1 8/10 1.33
17:00 Дери Сити – Дрогеда Юнайтед 1 8/10 1.39
21:00 Дъндолк – Сейнт Патрикс 1 7/10 1.33
21:45 Слиго Роувърс – Брей Уондърърс -2.5 6/10 1.62
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
17:00 Коб Рамблърс – Атлон Таун 1 7/10 1.67
21:30 Лонгфорд Таун – Кабинтили 1 7/10 1.27
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Пяст Гливице – Арка Гдиня 1X 8/10 1.45
19:00 Заглембие Любин – Рух Хожов 1 5/10 1.78
21:30 Погон Шчечин – Ягиелония Бялисток 1X 7/10 1.48
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Стал Мелец 1X 8/10 1.25
18:00 Вигри Сувалки – Миедж Легница 1X 8/10 1.40
18:00 Ключборк – Погон Шедълце X2 8/10 1.33
18:00 Олимпия Груджьондз – ГКС Тихи 1 6/10 1.89
18:00 Стомил Олщин – Знич Прушков 1 5/10 1.80
18:45 Хойничанка Хойнице – Подбескидзе 1X 8/10 1.30
19:00 Хробри Глогов – Висла Пулави 1 5/10 1.78
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Белененсеш – Спортинг Брага -2.5 8/10 1.55
18:00 Морейрензе – Тондела -2.5 6/10 1.57
20:15 Спортинг Лисабон – Насионал Мадейра +2.5 7/10 1.43
22:30 Пасош Ферейра – Бенфика 2 8/10 1.30
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 Том Томск – Амкар Перм 2 8/10 1.12
13:00 Урал Свердловска област – Рубин Казан X2 7/10 1.34
15:30 Локомотив Москва – Спартак Москва -2.5 7/10 1.58
Русия Русия – Първа Дивизия
17:00 Зенит Санкт П. – Спартак Налчик 1X 8/10 1.26
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балимина Юнайтед – Гленторан 1 7/10 1.70
17:00 Гленавон – Коулрейн 1X 7/10 1.45
17:00 Дънганън Суифтс – Клифтънвил 2 5/10 2.05
17:00 Карик Рейнджърс – Портадаун 1X 8/10 1.40
17:00 Линфийлд – Ардс ФК +2.5 8/10 1.42
Словакия Словакия – Суперлига
16:00 Жилина – Ружомберок 1 8/10 1.45
18:00 Слован Братислава – Злате Моравце 1 9/10 1.17
18:00 Татран Прешов – Земплин Михаловце X2 7/10 1.44
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Горица – Домжале 2 4/10 2.17
19:00 Радомлие – Кръшко +2.5 6/10 1.75
21:15 Целие – Марибор 2 7/10 1.50
Сърбия Сърбия – Суперлига
15:00 Бачка Бачка Паланка – Раднички Ниш 2 4/10 2.20
15:00 Спартак Суботица – Борац Чачак 1 6/10 1.62
18:00 Партизан Белград – Вождовац Белград 1 7/10 1.25
18:00 Рад Белград – Напредак Крушевац 2 3/10 2.50
18:00 Явор Иваница – Металац 1 6/10 1.83
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Касъмпаша – Османлиспор 2 4/10 2.45
15:00 Кайзериспор – Газиантепспор 1 6/10 1.80
18:00 Аданаспор – Акхисар Беледиеспор -2.5 7/10 1.62
18:00 Трабзонспор – Галатасарай -2.5 5/10 1.80
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Юмраниеспор – Бандърмаспор 1 5/10 1.80
15:00 Балъкесирспор – Мерсин Идман Юрду 1 7/10 1.45
15:00 Болуспор – Гиресунспор 1X 7/10 1.30
17:30 Манисаспор – Йени Малатияспор X2 7/10 1.33
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Стал Каменское – Александрия -2.5 8/10 1.55
17:00 Ворскла Полтава – Зирка Кропивницкий 1 6/10 1.83
Финландия Финландия – Купа на Финландия
14:30 Илвес Тампере – КПВ Кокола 1 7/10 1.55
15:15 Яро – Хонка 1 4/10 2.40
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Грьонинген – Вилем II -2.5 6/10 1.70
20:45 НЕК Ниймеген – Утрехт 2 4/10 1.95
20:45 ПСВ Айндховен – Витес 1 8/10 1.30
21:45 Спарта Ротердам – Хераклес +2.5 7/10 1.67
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 РНК Сплит – Интер Запрешич 2 9/10
18:00 Осиек – Цибалия +2.5 7/10 1.71
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Теплице – Прибрам 1 8/10 1.30
17:30 Слован Либерец – Славия Прага X2 7/10 1.30
21:15 Словачко – Млада Болеслав 2 5/10 2.04
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Зноймо +2.5 5/10 1.82
15:00 Опава – Баник Острава X2 7/10 1.42
16:00 Витковице – Тринец 1 4/10 2.45
16:00 Графин Влашим – Усти над Лабем 1 6/10 1.65
16:00 Простейов – Фридек-Мистек X2 7/10 1.28
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Люцерн – Сион 1X 8/10 1.42
21:00 Базел – Грасхопърс 1 7/10 1.25
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Вил – Киасо X2 7/10 1.40
20:00 Цюрих – Винтертур 1 8/10 1.20
Швеция Швеция – Купа на Швеция
19:30 Хакен – Йостерсунд 1 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:15 Абърдийн – Хартс 1 6/10 1.73
17:00 Инвърнес КТ – Рос Каунти 1X 7/10 1.45
17:00 Килмарнък – Партик Тисъл X2 7/10 1.35
17:00 Мъдъруел – Сейнт Джонстън -2.5 6/10 1.83
17:00 Рейнджърс – Хамилтън 1 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дънфърмлин – Аяр Юнайтед 1 7/10 1.57
17:00 Куин ъф Саут – Сейнт Мирън 1 5/10 1.83
17:00 Рейт Роувърс – Дънди Юнайтед 2 6/10 1.80
17:00 Хибърниън – Дъмбартън +2.5 6/10 1.57
19:15 Фолкърк – Грийнок Мортън +2.5 5/10 1.83
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Питърхед +2.5 7/10 1.73
17:00 Еърдри – Стенхаусмюър 1 5/10 1.85
17:00 Ийст Файф – Алоа Атлетик -2.5 6/10 1.73
17:00 Куинс парк ФК – Брихин Сити 1X 8/10 1.48
17:00 Странрар – Ливингстън 2 6/10 1.90
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Берик Рейнджърс – Арброут 2 6/10 1.88
17:00 Елгин Сити – Форфар Атлетик +2.5 7/10 1.55
17:00 Каудънбийт – Монтроуз 1X 8/10 1.30
17:00 Клайд – Единбург Сити -2.5 6/10 1.80
17:00 Стърлинг Албиън – Анан Атлетик 1X 8/10 1.40
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
02:00 Килмес Буенос Айрес – Росарио Сентрал X2 7/10 1.35
21:00 Унион Санта Фе – Колон Санта Фе 1 4/10 2.00
22:00 Нюелс Олд Б. – Велес Сарсфийлд 1 6/10 1.82
23:15 Тигре Виктория – Химнасия Ла Плата -2.5 7/10 1.45
Мексико Мексико – Примера Дивисион
05:00 Тихуана – Сантос Лагуна 1 6/10 1.87
САЩ САЩ – Висша Лига
20:00 Ню Йорк Сити – Монреал Импакт 1 6/10 1.80
22:00 Атланта Юнайтед – Чикаго Файър +2.5 7/10 1.62
22:00 Ванкувър Уайткепс – Торонто 1X 7/10 1.42
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
07:00 Вентфорет Кофу – Омия Ардижа X2 7/10 1.35
07:00 Йокохама Ф-Маринос – Албирекс Ниигата 1 7/10 1.60
07:00 Консадол Сапоро – Санфрече Хирошима 2 5/10 1.80
07:00 Шимизу Ес-Пулс – Кашима Антлърс X2 7/10 1.26
08:00 Кашива Рейсол – Вегалта Сендай 1 6/10 1.75
08:00 Серезо Осака – Саган Тошу 1 4/10 2.50
09:00 Висел Кобе – Джубило Ивата 1 5/10 1.80
12:00 Токио – Кавазаки Фронтейл 1 3/10 2.50

Англия прогнози: 17.03.2017

Англия Англия – Чемпиъншип
21:45 Бристъл Сити – Хъдърсфийлд X2 7/10 1.34
Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство