Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Футболни прогнози за Събота, 4 Март, 2017

Англия Англия – Премиършип
14:30 Манчестър Юнайтед – Борнемут +2.5 7/10 1.58
17:00 Лестър – Хъл Сити 1 6/10 1.85
17:00 Сток Сити – Мидълзбро -2.5 7/10 1.57
17:00 Суонзи – Бърнли -2.5 6/10 1.73
17:00 Уест Бромич – Кристъл Палас -2.5 7/10 1.53
17:00 Уотфорд – Саутхямптън -2.5 6/10 1.64
19:30 Ливърпул – Арсенал +2.5 6/10 1.76
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Блекбърн – Уигън -2.5 7/10 1.52
17:00 Бристъл Сити – Бъртън Албион 1 4/10 1.97
17:00 Дарби Каунти – Барнзли 1 5/10 1.75
17:00 Ипсуич – Брентфорд 1X 7/10 1.40
17:00 Куинс Парк Рейнджърс – Кардиф -2.5 7/10 1.67
17:00 Нотингам Форест – Брайтън 2 6/10 1.84
17:00 Рединг – Уулвърхямптън 1X 7/10 1.36
17:00 Родъръм Юнайтед – Астън Вила 2 6/10 1.72
17:00 Фулъм – Престън 1 5/10 1.80
17:00 Шефилд Уензди – Норич 1X 7/10 1.40
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Болтън – Уимбълдън 1 5/10 1.85
17:00 Брадфорд Сити – Питърбъро 1 6/10 1.67
17:00 Бъри – Джилингам +2.5 6/10 1.82
17:00 Милоул – Милтън 1 4/10 2.05
17:00 Нортхямптън Таун – Чарлтън 1X 7/10 1.35
17:00 Оксфорд Юнайтед – Бристол Роувърс 1X 7/10 1.25
17:00 Рочдейл – Шефилд Юнайтед 2 7/10 1.73
17:00 Саутенд – Порт Вейл 1 7/10 1.48
17:00 Суиндън – Честърфийлд 1 6/10 1.83
17:00 Уолсол – Олдъм 1X 7/10 1.33
17:00 Шросбъри Таун – Ковънтри 1X 7/10 1.27
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Барнет 1X 8/10 1.33
17:00 Блекпул – Моркамб 1 6/10 1.71
17:00 Гримсби Таун – Уикъмб 1X 7/10 1.36
17:00 Йоувил – Лутън Таун X2 8/10 1.36
17:00 Кембридж Юнайтед – Колчестър 1X 7/10 1.36
17:00 Кроули Таун – Донкастър 2 5/10 1.80
17:00 Нюпорт Каунти – Лейтън Ориент -2.5 7/10 1.65
17:00 Плимут – Карлайл 1X 7/10 1.30
17:00 Портсмут – Крю Александра +2.5 6/10 1.72
17:00 Стивънидж Бороу – Нотс Каунти 1 5/10 2.00
17:00 Хартлипул – Екзитър 2 7/10 1.72
17:00 Челтнъм Таун – Мансфийлд Таун X2 8/10 1.50
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Линкълн Сити X2 7/10 1.40
17:00 Бароу – Сътън Юнайтед 1 6/10 1.72
17:00 Боръм Ууд – Бромли 1X 8/10 1.28
17:00 Брейнтри Таун – Рексъм -2.5 6/10 1.80
17:00 Гейтсхед – Дагенъм и Редбридж +2.5 6/10 1.83
17:00 Доувър Атлетик – Солихъл Муурс 1 6/10 1.62
17:00 Йорк Сити – Ийстли -2.5 6/10 1.75
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Саутпорт 1 5/10 1.92
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Уокинг X2 8/10 1.35
17:00 Торки Юнайтед – Гайзли +2.5 6/10 1.83
17:00 Форест Грийн Р. – Макълсфийлд Таун 1 6/10 1.72
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен 1 7/10 1.50
16:30 Вердер Бремен – Дармщат 98 1 7/10 1.70
16:30 Кьолн – Байерн Мюнхен 2 8/10 1.44
16:30 Майнц 05 – Волфсбург 1X 7/10 1.32
16:30 Хофенхайм – Инголщат 1 6/10 1.78
19:30 Борусия М’Гладбах – Шалке 04 -2.5 6/10 1.74
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Карлсруе – Хановер 96 -2.5 5/10 1.77
14:00 Мюнхен 1860 – Санкт Паули -2.5 8/10 1.55
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Леганес – Гранада 1 6/10 1.70
19:30 Виляреал – Еспаньол 1 5/10 1.75
21:45 Барселона – Селта Виго 1 9/10 1.13
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Алкоркон – Севиля Атлетико 1 6/10 1.85
19:00 Райо Валекано – Реус Депортиу 1 6/10 1.80
19:00 Хирона – Хетафе 1 5/10 1.85
21:00 Реал Овиедо – Кадис -2.5 6/10 1.57
Италия Италия – Серия А
16:00 Рома – Наполи +2.5 6/10 1.57
19:00 Сампдория – Пескара 1 6/10 1.62
21:45 Милан – Киево 1 7/10 1.60
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Перуджа 1X 7/10 1.35
16:00 Асколи – Новара 1X 8/10 1.36
16:00 Виртус Ентела – Бари -2.5 7/10 1.65
16:00 Карпи – Специя 1X 7/10 1.35
16:00 СПАЛ – Пиза 1 7/10 1.70
16:00 Тернана – Про Верчели -2.5 7/10 1.47
16:00 Трапани – Латина 1 5/10 2.00
16:00 Чезена – Виченца 1 7/10 1.73
Франция Франция – Лига 1
18:00 Пари Сен Жермен – Нанси 1 8/10 1.14
21:00 Бастия – Сент Етиен 2 3/10 2.60
21:00 Дижон – Ница 2 4/10 2.30
21:00 Каен – Анже 1 4/10 2.40
21:00 Метц – Рен X2 8/10 1.36
21:00 Монпелие – Гингам 1 4/10 2.00
Франция Франция – Лига 2
16:00 Орлеан – Шамоа Ниор 1X 7/10 1.31
16:00 Троа – Амиен 1X 7/10 1.30
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Щурм Грац – Алтах 1 5/10 1.90
19:30 Волфсбергер – Адмира Вакер Мьодлинг -2.5 7/10 1.67
19:30 Матерсбург – Санкт Полтен 1 6/10 1.88
19:30 Рийд – Аустрия Виена X2 7/10 1.29
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
21:00 Ваасланд-Беверен – КАА Гент 2 5/10 1.82
21:00 Генк – Клуб Брюж X2 7/10 1.40
21:00 Зулте Варегем – Вестерло 1 8/10 1.36
21:00 Мехелен – Андерлехт 2 5/10 1.84
21:00 Остенде – Локерен 1 7/10 1.40
21:00 Роял Ексел Мускрон – Стандарт Лиеж 2 3/10 2.40
21:00 Сент Трюиден – Ойпен 1 4/10 2.10
21:00 Шарлероа – Кортрийк 1 7/10 1.67
България България – Първа ПФЛ
12:30 Монтана – Дунав Русе 2 5/10 1.90
14:30 Левски София – ЦСКА София 2 4/10 2.50
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Лариса – Пас Янина 1X 8/10 1.35
17:15 Панайтоликос – Левадиакос 1 6/10 1.78
19:30 Панатинайкос – Верия +2.5 8/10 1.52
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Аполон Смирни – Спарти 1 8/10 1.22
Дания Дания – Суперлига
17:00 Орхус – Сьондерийске 1 4/10 2.18
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Апоел Хайфа – Ирони Кирят Шмона 1X 7/10 1.42
18:00 Апоел Раанана – Бней Сахнин 1X 7/10 1.44
18:15 Апоел Тел Авив – Бней Йехуда 1X 8/10 1.33
20:30 МС Ашдод – Апоел Беер Шева 2 7/10 1.42
Ирландия Ирландия – Висша Дивизия
21:45 Слиго Роувърс – Дъндолк 2 7/10 1.43
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
21:00 Лонгфорд Таун – Коб Рамблърс 1 6/10 1.73
Кипър Кипър – Първа Дивизия
16:00 АЕЗ Закакиу – Докса Катокопия 2 9/10 1.18
17:00 Апоел Никозия – Омония Никозия 1 7/10 1.45
18:00 АЕК Ларнака – Анагениси Дериния 1 9/10 1.06
18:00 АЕЛ Лимасол – Ермис Арадипоу 1 9/10 1.20
18:00 Анортозис – Аполон Лимасол 2 7/10 1.62
18:00 Неа Саламина – Кармиотиса Пано П. 1 6/10 1.80
19:00 Арис Лимасол – Етникос Ахна -2.5 6/10 1.83
Македония Македония – Първа Лига
15:00 Работнички Скопие – Ренова Джепчище 1 8/10 1.50
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Краковия Краков – Арка Гдиня 1 6/10 1.90
19:00 ЛКС Нечеча – Рух Хожов 1X 7/10 1.30
21:30 Пяст Гливице – Висла Краков +2.5 5/10 1.80
Полша Полша – Първа Лига
17:00 Битовия Битов – Висла Пулави -2.5 6/10 1.68
17:00 Сандеця Нови Сач – Погон Шедълце 1 5/10 2.02
18:00 Заглембие Сосновец – Стомил Олщин 1 7/10 1.70
18:00 Ключборк – Стал Мелец X2 8/10 1.40
18:00 Олимпия Груджьондз – Миедж Легница X2 7/10 1.36
18:45 Хойничанка Хойнице – ГКС Катовице -2.5 7/10 1.67
19:00 Хробри Глогов – Знич Прушков 1 4/10 1.95
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Спортинг Брага – Ароука 1 6/10 1.57
20:15 Порто – Насионал Мадейра +2.5 8/10 1.48
22:30 Фейрензе – Бенфика 2 7/10 1.31
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Кова Да Пиедаде – Спортинг Лисабон Б -2.5 7/10 1.67
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Поли Тимишоара – Конкордия Кяжна 1 3/10 2.50
20:30 Стяуа Букурещ – Търгу Муреш 1 7/10 1.33
Русия Русия – Премиер Лига
13:00 ФК Оренбург – Арсенал Тула -2.5 8/10 1.40
15:30 ЦСКА Москва – Зенит Санкт Петербург X2 7/10 1.42
Северна Ирландия Северна Ирландия – Купа на Северна Ирландия
17:00 Балимина Юнайтед – Коулрейн 1X 7/10 1.44
17:00 Дънганън Суифтс – Уорънпойнт Таун 1 6/10 1.65
17:00 Крусейдърс – Линфийлд 1X 8/10 1.42
17:00 Портадаун – Гленавон 2 6/10 1.86
Словакия Словакия – Суперлига
15:00 ДАК Дунайска Стреда – Ружомберок +2.5 6/10 1.80
18:00 Злате Моравце – Спартак Търнава X2 8/10 1.44
18:00 Татран Прешов – Тренчин -2.5 6/10 1.75
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Целие – Радомлие +2.5 7/10 1.62
18:00 Домжале – Копер 1 6/10 1.60
21:15 Горица – Марибор X2 7/10 1.29
Сърбия Сърбия – Суперлига
15:00 Вождовац Белград – Радник Сурдулица 1 6/10 1.80
15:00 Металац – Бачка Бачка Паланка 1 6/10 1.80
15:00 Младост Лучани – ФК Нови Пазар 1 8/10 1.44
15:00 Напредак Крушевац – Раднички Ниш -2.5 7/10 1.60
15:00 Рад Белград – Явор Иваница 1X 7/10 1.30
15:00 Спартак Суботица – Чукарички 1X 7/10 1.32
19:00 Цървена Звезда Б. – Партизан Белград +2.5 6/10 1.80
Турция Турция – Супер Лига
15:00 Бурсаспор – Газиантепспор 1X 8/10 1.22
18:00 Бешикташ – Ризеспор 1 7/10 1.36
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Болуспор – Ескишехирспор -2.5 6/10 1.71
15:00 Елязъгспор – Гьозтепе X2 7/10 1.36
17:30 Газиантеп ББ – Мерсин Идман Юрду 1 5/10 1.97
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Кардиф Метрополитън – Кармартън Таун +2.5 6/10 1.83
16:30 Нютаун – Еърбъс ЮК 1 5/10 1.83
19:15 Дъ Ню Сейнтс – Бангор Сити +2.5 7/10 1.35
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Днипро Днепропетровск – Черноморец О. -2.5 7/10 1.55
17:00 Динамо Киев – Олимпик Донецк 1 8/10 1.10
Унгария Унгария – НП I
16:30 Видеотон Фехервар – Хонвед Будапеща 1 6/10 1.65
16:30 Дебрецен – Диошдьор 1 7/10 1.55
16:30 Дюрмот – Халадаш Сомбатхей -2.5 7/10 1.60
16:30 Мезьокьовешд – Вашаш Будапеща X2 8/10 1.44
16:30 МТК Будапеща – Пакш 1X 7/10 1.26
19:00 Уйпещ – Ференцварош -2.5 5/10 1.77
Финландия Финландия – Купа на Финландия
14:00 Гранкула ИФК – Гнистан Хелзинки +2.5 7/10 1.57
14:30 Пало-Ирот Раума – Легирус Интер 2 8/10 1.33
15:00 АС Оулу – КПВ Кокола 1X 7/10 1.27
15:00 КТП Котка – Хонка 2 7/10 1.57
15:15 Яро – Джаз Пори +2.5 8/10 1.35
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Твенте – Вилем II 1 6/10 1.81
20:45 ПСВ Айндховен – Рода 1 9/10 1.10
21:45 Цволе – Витес X2 7/10 1.44
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Динамо Загреб – Интер Запрешич +2.5 6/10 1.57
18:00 Риека – Локомотив Загреб 1 7/10 1.26
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Баумит Яблонец – Бохемианс 1905 Прага 1 6/10 1.66
16:00 Словачко – Збройовка Бърно 1X 7/10 1.30
16:00 Теплице – Височина Ихлава 1 6/10 1.65
17:00 Храдец Кралове – Млада Болеслав 2 6/10 1.83
19:00 Спарта Прага – Дукла Прага 1 7/10 1.48
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Пардубице – Сигма Оломоуц 2 7/10 1.74
15:00 МАС Таборско – Витковице 1 7/10 1.44
15:30 Графин Влашим – Фридек-Мистек 1 7/10 1.62
15:30 Простейов – Баник Соколов X2 7/10 1.26
16:00 Баник Острава – Усти над Лабем 1 7/10 1.30
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Йънг Бойс – Тун 1 6/10 1.65
18:45 Лугано – Лозана Спорт 1 5/10 2.05
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Волен – Сервет 2 4/10 2.00
20:00 Ксамакс – Шафхаузен 1 6/10 1.62
Швеция Швеция – Купа на Швеция
15:00 Дегерфорш – Бромапойкарна 1 5/10 2.10
15:00 Норкьопинг – Халмстад 1 8/10 1.40
15:00 Юргорден – Хелзинборг 1 7/10 1.44
17:00 ИФК Гьотеборг – Сириус 1 7/10 1.46
17:00 Калмар – Йефле 1 7/10 1.40
17:00 Люнгшиле – Арамейск-Сирианска 1 7/10 1.25
17:00 Трелеборг – Ландскрона БоИС 1 7/10 1.59
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Килмарнък – Мъдъруел 1X 7/10 1.30
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Дънфърмлин – Дъмбартън 1 5/10 1.83
17:00 Куин ъф Саут – Фолкърк 1X 7/10 1.42
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Брихин Сити – Алоа Атлетик 2 5/10 2.00
17:00 Еърдри – Странрар 1 4/10 2.00
17:00 Ийст Файф – Албион Роувърс 1 7/10 1.73
17:00 Куинс парк ФК – Ливингстън 2 6/10 1.80
17:00 Стенхаусмюър – Питърхед 2 3/10 2.50
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Единбург Сити – Берик Рейнджърс 1X 7/10 1.42
17:00 Елгин Сити – Арброут 1 3/10 2.25
17:00 Каудънбийт – Стърлинг Албиън 1X 7/10 1.36
17:00 Клайд – Форфар Атлетик X2 7/10 1.33
17:00 Монтроуз – Анан Атлетик X2 8/10 1.35
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
14:30 Рейнджърс – Хамилтън 1 7/10 1.33
17:00 Хибърниън – Аяр Юнайтед +2.5 6/10 1.68
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство