Англия прогнози

Директна регистрация

Футболни залози

1xBET Регистрация

Daily Archives: февруари 25, 2017

Atletico Madrid vs Barcelona 26.02

Атлетико Мадрид – Барселона

Дата: 26.02.2017

Начало: 17:15

Прогноза: +2,5 Гола в мача

Коефициент: 1.90


Директи залози: ЕФБЕТ  

Директни залози: БЕТ365 

Директни залози: 1xBet 

Атлетико Мадрид – последни срещи

Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.

Барселона – последни срещи

Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.

Футболни прогнози за Събота, 25 Февруари, 2017

Англия – Премиършип
17:00 Евертън – Съндърланд 1 7/10 1.40  efbet  bet365
17:00 Кристъл Палас – Мидълзбро 2 4/10 4.05  efbet  bet365
17:00 Уест Бромич – Борнемут 1 5/10 2.05  efbet  bet365
17:00 Хъл Сити – Бърнли -2.5 6/10 1.60  efbet  bet365
17:00 Челси – Суонзи 1 8/10 1.25  efbet  bet365
19:30 Уотфорд – Уест Хям X/2 4/10 1.55
Англия – Чемпиъншип
14:30 Лийдс – Шефилд Уензди +1.5 6/10 1.45 efbet  bet365
17:00 Астън Вила – Дарби Каунти X/2 7/10 1.60  efbet  bet365
17:00 Барнзли – Хъдърсфийлд X2 5/10 1.35  efbet  bet365
17:00 Брентфорд – Родъръм Юнайтед 1 7/10 1.45  efbet  bet365
17:00 Кардиф – Фулъм +1.5 8/10 1.30  efbet  bet365
17:00 Нюкасъл – Бристъл Сити 1 7/10 1.45  efbet  bet365
17:00 Престън – Куинс Парк Рейнджърс -2.5 5/10 1.75  efbet  bet365
17:00 Уигън – Нотингам Форест -2.5 6/10 1.70  efbet  bet365
19:30 Брайтън – Рединг +1.5 7/10 1.35  efbet  bet365
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Бристол Роувърс – Скънторп 1X 8/10 1.38
17:00 Джилингам – Саутенд X2 8/10 1.38
17:00 Ковънтри – Суиндън -2.5 6/10 1.75
17:00 Милтън – Шросбъри Таун 1 7/10 1.67
17:00 Олдъм – Милоул X2 7/10 1.30
17:00 Питърбъро – Рочдейл X2 8/10 1.41
17:00 Порт Вейл – Брадфорд Сити 2 7/10 1.60
17:00 Уимбълдън – Уолсол 1X 7/10 1.33
17:00 Флийтууд Таун – Нортхямптън Таун 1X 7/10 1.25
17:00 Чарлтън – Бъри 1 5/10 1.90
17:00 Честърфийлд – Оксфорд Юнайтед X2 8/10 1.25
17:00 Шефилд Юнайтед – Болтън 1 7/10 1.60
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Барнет – Кембридж Юнайтед 1X 7/10 1.36
17:00 Донкастър – Акрингтън Стенли 1 5/10 1.75
17:00 Екзитър – Блекпул -2.5 6/10 1.74
17:00 Карлайл – Портсмут X2 7/10 1.32
17:00 Колчестър – Хартлипул 1 7/10 1.62
17:00 Крю Александра – Стивънидж Бороу -2.5 5/10 1.80
17:00 Лейтън Ориент – Челтнъм Таун X2 8/10 1.38
17:00 Лутън Таун – Плимут 1 4/10 2.05
17:00 Мансфийлд Таун – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.70
17:00 Моркамб – Гримсби Таун X2 7/10 1.45
17:00 Нотс Каунти – Йоувил 1X 7/10 1.36
17:00 Уикъмб – Кроули Таун 1 6/10 1.73
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Алдършот Таун – Бромли 1 6/10 1.83
17:00 Брейнтри Таун – Мейдстоун Юнайтед 1 5/10 2.05
17:00 Гайзли – Норт Фериби Юнайтед 1 7/10 1.50
17:00 Доувър Атлетик – Ийстли 1 7/10 1.73
17:00 Саутпорт – Честър 1X 7/10 1.45
17:00 Солихъл Муурс – Рексъм X2 7/10 1.42
17:00 Торки Юнайтед – Сътън Юнайтед 1X 8/10 1.44
17:00 Форест Грийн Роувърс – Уокинг 1 7/10 1.45
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Байер Леверкузен – Майнц 05 1 7/10 1.68
16:30 Байерн Мюнхен – Хамбургер +2.5 7/10 1.45
16:30 Дармщат 98 – Аугсбург 2 3/10 2.60
16:30 РБ Лайпциг – Кьолн 1 7/10 1.67
16:30 Фрайбург – Борусия Дортмунд 2 7/10 1.52
19:30 Херта Берлин – Айнтрахт Франкфурт -2.5 7/10 1.51
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Фортуна Дюселдорф – Хайденхайм 1 4/10 2.50
14:00 Хановер 96 – Арминия Билефелд 1 6/10 1.59
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Алавес – Валенсия 1X 7/10 1.44
17:15 Бетис – Севиля 2 4/10 2.02
19:30 Леганес – Депортиво Ла Коруня -2.5 5/10 1.48
21:45 Ейбар – Малага 1 5/10 2.05
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Кордоба – Алкоркон 1X 7/10 1.33
19:00 Елче – Хуеска -2.5 7/10 1.64
19:00 Майорка – Тенерифе 1X 7/10 1.25
19:00 Мирандес – Хирона X2 8/10 1.30
21:00 Хетафе – Райо Валекано -2.5 6/10 1.67
Италия Италия – Серия А
21:45 Ювентус – Емполи 1 9/10 1.15
Италия Италия – Серия Б
16:00 Авелино – Виченца -2.5 8/10 1.55
16:00 Асколи – Пиза 1 4/10 2.38
16:00 Виртус Ентела – Карпи -2.5 7/10 1.55
16:00 Новара – Специя 1X 7/10 1.33
16:00 СПАЛ – Перуджа 1 5/10 1.95
16:00 Тернана – Латина -2.5 7/10 1.57
16:00 Трапани – Салернитана 1X 7/10 1.36
16:00 Фрозиноне – Верона 1 3/10 2.30
16:00 Чезена – Про Верчели 1 6/10 1.66
Франция Франция – Лига 1
18:00 Гингам – Монако 2 7/10 1.72
21:00 Анже – Бастия 1 5/10 1.75
21:00 Лил – Бордо -2.5 7/10 1.53
21:00 Нанси – Тулуза -2.5 7/10 1.48
21:00 Рен – Лориен 1 6/10 1.91
Франция Франция – Лига 2
16:00 Ланс – Валансиен 1 7/10 1.70
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Волфсбергер – Рапид Виена 2 5/10 1.89
19:30 Адмира Вакер Мьодлинг – Рийд 1 6/10 1.85
19:30 Аустрия Виена – Алтах 1 7/10 1.70
19:30 Ред Бул Залцбург – Матерсбург 1 9/10 1.14
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Шарлероа – Сент Трюиден 1 6/10 1.70
21:00 Кортрийк – Ваасланд-Беверен 1X 8/10 1.26
21:00 Локерен – Ойпен +2.5 5/10 1.84
21:30 Вестерло – Остенде X2 7/10 1.25
България България – Първа ПФЛ
13:00 Локомотив Пловдив – Нефтохимик Бургас 1 7/10 1.36
15:00 Берое – ЦСКА София 2 5/10 2.05
17:30 Левски София – Локомотив Горна О. 1 7/10 1.22
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Платаниас – Астерас Триполис 1X 8/10 1.25
17:15 Керкира Корфу – Панайтоликос 1X 8/10 1.30
19:30 Ксанти – Панатинайкос 2 4/10 2.10
Гърция Гърция – Футболна Лига
15:00 Калитеа – Аполон Смирни 2 7/10 1.72
Дания Дания – Суперлига
17:00 Хорсенс – Одензе 1X 7/10 1.47
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Апоел Тел Авив – Апоел Раанана -2.5 7/10 1.45
18:00 Апоел Ашкелон – Ирони Кирят Шмона 2 4/10 2.15
18:15 Макаби Хайфа – МС Ашдод 1 7/10 1.42
20:30 Макаби Тел Авив – Бней Йехуда 1 7/10 1.22
Ирландия Ирландия – Първа Дивизия
17:00 Коб Рамблърс – Уексфорд Ютс -2.5 6/10 1.68
Кипър Кипър – Първа Дивизия
16:00 Анагениси Дериния – АЕЗ Закакиу X2 8/10 1.33
17:00 Омония Никозия – АЕЛ Лимасол -2.5 6/10 1.70
18:00 Аполон Лимасол – Апоел Никозия X2 8/10 1.33
18:00 Ермис Арадипоу – АЕК Ларнака 2 7/10 1.57
18:00 Етникос Ахна – Неа Саламина 1 5/10 2.15
18:00 Кармиотиса Пано П. – Анортозис 2 7/10 1.40
19:00 Докса Катокопия – Арис Лимасол 1 5/10 1.76
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Заглембие Любин X2 7/10 1.50
19:00 Лехия Гданск – Краковия Краков 1 6/10 1.78
21:30 Висла Краков – Ягиелония Бялисток X2 7/10 1.45
Полша Полша – Първа Лига
19:00 Миедж Легница – Ключборк 1 8/10 1.40
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Тондела – Маритимо -2.5 7/10 1.52
20:15 Ещорил Прая – Спортинг Лисабон 2 7/10 1.40
22:30 Рио Аве – Пасош Ферейра 1 5/10 1.80
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Академика Коимбра – Кова Да Пиедаде 1 8/10 1.55
17:00 Спортинг Брага Б – Академико Визеу -2.5 7/10 1.67
Румъния Румъния – Лига I
15:00 Виторул Констанца – Поли Тимишоара 1 7/10 1.30
20:30 Динамо Букурещ – Университатя Крайова -2.5 7/10 1.60
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балинамалард Юнайтед – Балимина Ю. 2 4/10 2.00
17:00 Гленторан – Линфийлд 2 8/10 1.52
17:00 Дънганън Суифтс – Ардс ФК 1 5/10 1.80
17:00 Карик Рейнджърс – Гленавон 2 6/10 1.70
17:00 Клифтънвил – Коулрейн 1X 7/10 1.30
19:30 Портадаун – Крусейдърс 2 8/10 1.25
Словакия Словакия – Суперлига
15:00 ДАК Дунайска Стреда – Татран Прешов 1 8/10 1.40
18:00 Слован Братислава – Тренчин 1 7/10 1.72
18:00 Спартак Търнава – Сеница 1 8/10 1.32
Словения Словения – Първа Лига
16:00 Радомлие – Алуминий Кидричево X2 7/10 1.33
17:00 Рудар Веление – Домжале 2 6/10 1.90
21:15 Марибор – Олимпия Любляна 1X 7/10 1.36
Сърбия Сърбия – Суперлига
14:00 Бачка Бачка П. – Цървена Звезда Б. 2 7/10 1.25
15:00 Радник Сурдулица – Младост Лучани 1X 8/10 1.37
15:00 Раднички Ниш – Вождовац Белград 1 5/10 1.80
15:00 ФК Нови Пазар – Металац -2.5 7/10 1.58
15:00 Явор Иваница – Спартак Суботица 1X 8/10 1.25
18:00 Партизан Белград – Борац Чачак +2.5 6/10 1.58
18:00 Чукарички – Напредак Крушевац 1 6/10 1.83
Турция Турция – Супер Лига
14:00 Аланияспор – Аданаспор +2.5 7/10 1.70
15:00 Акхисар Беледиеспор – Анталияспор 1X 7/10 1.40
18:00 Коняспор – Трабзонспор X2 8/10 1.34
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Бандърмаспор – Шанлъурфаспор 1 3/10 2.63
15:00 Адана Демирспор – Балъкесирспор 1X 7/10 1.36
17:30 Гьозтепе – Манисаспор 1 6/10 1.75
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Заря Луганск – Динамо Киев 2 8/10 1.44
14:00 Олимпик Донецк – Стал Каменское -2.5 7/10 1.65
17:00 Александрия – Волин Луцк 1 7/10 1.26
Унгария Унгария – НП I
16:30 Вашаш Будапеща – Дюрмот 1 7/10 1.35
16:30 Диошдьор – МТК Будапеща 1X 7/10 1.36
16:30 Пакш – Мезьокьовешд 1 5/10 1.95
16:30 Халадаш Сомбатхей – Уйпещ 1 3/10 2.50
16:30 Хонвед Будапеща – Дебрецен 1 5/10 1.80
19:00 Ференцварош – Видеотон Фехервар 1X 8/10 1.28
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Грьонинген – Утрехт X2 7/10 1.45
20:45 Екселсиор – Вилем II 1X 8/10 1.40
21:45 Хееренвеен – Рода 1 8/10 1.53
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Славен – РНК Сплит 1 7/10 1.23
18:00 Локомотив Загреб – Осиек 1X 7/10 1.40
Чехия Чехия – Първа Лига
14:30 Дукла Прага – Карвина 1 7/10 1.44
17:00 Збройовка Бърно – Слован Либерец -2.5 5/10 1.75
17:30 Бохемианс 1905 Прага – Словачко 1X 7/10 1.25
18:00 Фастав Злин – Виктория Пилзен 2 6/10 1.83
20:15 Прибрам – Славия Прага 2 8/10 1.45
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Тун – Вадуц 1 8/10 1.53
21:00 Грасхопърс – Йънг Бойс 2 5/10 1.85
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
20:00 Ксамакс – Вил 1 8/10 1.45
20:00 Шафхаузен – Винтертур 1 5/10 2.05
Швеция Швеция – Купа на Швеция
15:00 Далкурд – ГАИС Гьотеборг 1 7/10 1.55
15:00 Кристианстад – АИК Стокхолм +2.5 7/10 1.26
15:00 Сириус – Люнгшиле +2.5 8/10 1.36
15:00 Фалкенберг – Вернаму +2.5 6/10 1.72
15:00 Хакен – Атвидаберг 1 7/10 1.25
17:00 Нюкьопинг – Йостерсунд +2.5 8/10 1.47
17:00 Халмстад – Йоргрите 1 7/10 1.67
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Абърдийн – Рос Каунти 1 7/10 1.44
17:00 Мъдъруел – Дънди ФК +2.5 5/10 1.81
17:00 Партик Тисъл – Хартс X2 8/10 1.35
17:00 Сейнт Джонстън – Килмарнък 1 7/10 1.60
17:00 Селтик – Хамилтън 1 9/10 1.05
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Аяр Юнайтед – Сейнт Мирън -2.5 6/10 1.80
17:00 Дънди Юнайтед – Грийнок Мортън 1 5/10 1.75
17:00 Куин ъф Саут – Рейт Роувърс 1 5/10 1.80
17:00 Фолкърк – Дъмбартън 1 7/10 1.50
19:15 Хибърниън – Дънфърмлин 1 7/10 1.40
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Куинс парк ФК X2 7/10 1.44
17:00 Алоа Атлетик – Еърдри 1 7/10 1.72
17:00 Ливингстън – Стенхаусмюър 1 7/10 1.33
17:00 Питърхед – Ийст Файф 1X 7/10 1.36
17:00 Странрар – Брихин Сити +2.5 7/10 1.72
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Анан Атлетик – Клайд 1X 7/10 1.37
17:00 Арброут – Каудънбийт 1 7/10 1.62
17:00 Берик Рейнджърс – Елгин Сити 2 6/10 1.70
17:00 Стърлинг Албиън – Единбург Сити 1X 7/10 1.36
17:00 Форфар Атлетик – Монтроуз 1 8/10 1.53
Бразилия Бразилия – Купа на Бразилия
21:30 Парана Клуб PR – Баия BA -2.5 6/10 1.70
Япония Япония – Джей Лига Дивизия 1
08:00 Серезо Осака – Джубило Ивата 1 4/10 1.95
09:00 Омия Ардижа – Кавазаки Фронтейл X2 8/10 1.36
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
16:00 Малмьо – Бран Берген 1 8/10 1.40
16:00 Розенборг – Сундсвал 1 7/10 1.40
18:00 ЦСКА Москва – Бодо Глимт +2.5 7/10 1.65
21:00 Сан Лоренцо д. – Химнасия Ла П. 1 5/10 1.97

Херта – Борусия Дортмунд

Байерн Мюнхен – Айнтрахт

Интер – Аталанта 12.03

Реал Сосиедад – Атл. Билбао 12.03

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство