Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино

Слот игри

Футболни прогнози за Събота, 18 Февруари, 2017

Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Барнзли – Брайтън X2 7/10 1.28
17:00 Бирмингам – Куинс Парк Рейнджърс 1X 8/10 1.30
17:00 Бъртън Албион – Норич -2.5 5/10 1.75
17:00 Ипсуич – Лийдс -2.5 7/10 1.55
17:00 Кардиф – Родъръм Юнайтед 1 8/10 1.54
17:00 Нотингам Форест – Шефилд Уензди X2 8/10 1.36
17:00 Уигън – Престън 1X 7/10 1.39
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Брадфорд Сити – Болтън 1 5/10 2.17
17:00 Ковънтри – Джилингам -2.5 6/10 1.80
17:00 Милтън – Флийтууд Таун 1 4/10 2.10
17:00 Порт Вейл – Бристол Роувърс 2 5/10 2.02
17:00 Рочдейл – Чарлтън 1X 8/10 1.33
17:00 Саутенд – Нортхямптън Таун 1 5/10 1.98
17:00 Суиндън – Олдъм X2 7/10 1.45
17:00 Уолсол – Питърбъро 1X 7/10 1.38
17:00 Честърфийлд – Бъри 1X 7/10 1.40
17:00 Шефилд Юнайтед – Скънторп 1 6/10 1.56
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Колчестър 1X 8/10 1.33
17:00 Барнет – Портсмут 2 6/10 1.82
17:00 Блекпул – Крю Александра 1 6/10 1.67
17:00 Гримсби Таун – Мансфийлд Таун X2 7/10 1.34
17:00 Донкастър – Лутън Таун 1X 7/10 1.33
17:00 Екзитър – Стивънидж Бороу 1 5/10 1.80
17:00 Кембридж Юнайтед – Нюпорт Каунти 1 5/10 1.91
17:00 Кроули Таун – Моркамб 1X 8/10 1.30
17:00 Лейтън Ориент – Нотс Каунти X2 7/10 1.47
17:00 Уикъмб – Карлайл -2.5 6/10 1.75
17:00 Хартлипул – Плимут X2 8/10 1.24
17:00 Челтнъм Таун – Йоувил 1X 7/10 1.35
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Бароу – Торки Юнайтед 1 7/10 1.55
17:00 Боръм Ууд – Йорк Сити 1 4/10 2.15
17:00 Бромли – Солихъл Муурс 1X 7/10 1.25
17:00 Гейтсхед – Форест Грийн Роувърс X2 8/10 1.30
17:00 Дагенъм и Редбридж – Гайзли 1 7/10 1.53
17:00 Ийстли – Транмиър Роувърс -2.5 6/10 1.70
17:00 Макълсфийлд Таун – Брейнтри Таун 1 6/10 1.75
17:00 Мейдстоун Юнайтед – Честър 1X 8/10 1.40
17:00 Норт Фериби Юнайтед – Доувър Атлетик 2 8/10 1.53
17:00 Рексъм – Алдършот Таун 1X 7/10 1.35
17:00 Уокинг – Саутпорт 1 5/10 1.87
Англия Англия – ФА Къп
14:30 Бърнли – Линкълн Сити +2.5 6/10 1.62
17:00 Мидълзбро – Оксфорд Юнайтед 1 7/10 1.50
17:00 Милоул – Лестър X2 8/10 1.40
17:00 Хъдърсфийлд – Манчестър Сити 2 7/10 1.45
19:30 Уулвърхямптън – Челси 2 8/10 1.36
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Инголщат -2.5 8/10 1.50
16:30 Майнц 05 – Вердер Бремен 1 5/10 1.90
16:30 Херта Берлин – Байерн Мюнхен 2 7/10 1.43
16:30 Хофенхайм – Дармщат 98 1 7/10 1.42
19:30 Хамбургер – Фрайбург 1 5/10 2.00
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Бохум – Вюрцбургер Кикерс 1X 7/10 1.30
14:00 Гройтер Фюрт – Фортуна Дюселдорф -2.5 7/10 1.67
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Спортинг Хихон – Атлетико Мадрид 2 8/10 1.50
17:15 Реал Мадрид – Еспаньол 1 9/10 1.16
19:30 Депортиво Ла Коруня – Алавес 1X 7/10 1.25
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 УКАМ Мурсия – Валядолид -2.5 7/10 1.50
19:00 Тенерифе – Алмерия 1 6/10 1.83
19:00 Химнастик де Тарагона – Нумансия 1X 7/10 1.36
21:00 Хирона – Майорка 1 6/10 1.72
Италия Италия – Серия А
19:00 Аталанта – Кротоне 1 8/10 1.30
21:45 Емполи – Лацио 2 7/10 1.65
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бари – Тернана 1 6/10 1.61
16:00 Виченца – Асколи 1 4/10 1.95
16:00 Карпи – Бреша 1 6/10 1.60
16:00 Перуджа – Виртус Ентела -2.5 6/10 1.60
16:00 Про Верчели – Беневенто -2.5 6/10 1.57
16:00 Салернитана – Чезена 1 4/10 2.40
16:00 Специя – Трапани 1 5/10 1.75
16:00 Читадела – Авелино 1 5/10 1.85
Франция Франция – Лига 1
18:00 Олимпик Марсилия – Рен 1 5/10 1.75
21:00 Анже – Нанси 1 5/10 2.04
21:00 Каен – Лил -2.5 7/10 1.62
21:00 Лориен – Ница 2 3/10 2.60
21:00 Метц – Нант X2 7/10 1.38
Франция Франция – Лига 2
16:00 Брест – Льо Авър 1X 7/10 1.30
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Щурм Грац – Аустрия Виена 1X 7/10 1.29
19:30 Алтах – Санкт Полтен 1 7/10 1.50
19:30 Матерсбург – Волфсбергер -2.5 7/10 1.70
19:30 Рапид Виена – Адмира Вакер Мьодлинг 1 8/10 1.50
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Мехелен – Локерен -2.5 6/10 1.75
21:00 Ойпен – Кортрийк 1 4/10 1.95
21:00 Роял Ексел Мускрон – Ваасланд-Беверен -2.5 6/10 1.67
21:30 Зулте Варегем – Сент Трюиден 1 6/10 1.75
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Серкъл Брюж – Оуд Хеверле Льовен 1X 7/10 1.38
21:30 Рьозеларе – Роял Антверпен 2 4/10 2.15
България България – Първа ПФЛ
13:00 Нефтохимик Бургас – Монтана 1 6/10 1.65
15:00 Пирин Благоевград – Левски София 2 7/10 1.57
17:30 Локомотив Горна О. – Ботев Пловдив 1X 7/10 1.42
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Атромитос – Ксанти 1 4/10 2.30
17:15 Пас Янина – Керкира Корфу 1 6/10 1.62
19:30 Астерас Триполис – Панатинайкос 2 4/10 2.20
Гърция Гърция – Футболна Лига
14:30 Ханя – Аполон Смирни 2 7/10 1.30
Дания Дания – Суперлига
17:00 Силкеборг – Хорсенс -2.5 7/10 1.70
Израел Израел – Висша Лига
16:00 Апоел Кфар Саба – Макаби Хайфа 2 7/10 1.73
18:00 Бней Йехуда – Апоел Раанана 1 4/10 2.00
18:15 МС Ашдод – Бней Сахнин 2 4/10 2.25
20:30 Макаби Тел Авив – Ирони Кирят Шмона 1 8/10 1.45
Кипър Кипър – Първа Дивизия
17:00 Арис Лимасол – Анагениси Дериния 1 8/10 1.33
18:00 Неа Саламина – Докса Катокопия 1 8/10 1.44
19:00 АЕЗ Закакиу – Ермис Арадипоу 2 8/10 1.32
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Корона Келце – Висла Плоцк 1X 8/10 1.44
19:00 Шльонск Вроцлав – Висла Краков -2.5 7/10 1.73
21:30 Пяст Гливице – Лех Познан 2 7/10 1.65
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Морейрензе – Ещорил Прая -2.5 7/10 1.50
18:00 Шавеш – Ароука 1 4/10 2.00
20:15 Фейрензе – Боавища 1X 8/10 1.36
22:30 Спортинг Лисабон – Рио Аве 1 8/10 1.40
Румъния Румъния – Лига I
14:00 Волунтари – Газ Метан Медиаш 1X 7/10 1.44
20:30 Динамо Букурещ – Ботошани 1 8/10 1.50
Северна Ирландия Северна Ирландия – Купа на Лигата
19:30 Балимина Юнайтед – Карик Рейнджърс 1 7/10 1.65
Словакия Словакия – Суперлига
18:00 Сеница – Жилина 2 8/10 1.30
18:00 Шпорт Подбрезова – ДАК Дунайска С. 1 5/10 1.75
Сърбия Сърбия – Суперлига
15:00 Борац Чачак – Бачка Бачка Паланка 1 5/10 2.00
15:00 Напредак Крушевац – Вождовац Белград 1 6/10 1.80
16:00 Цървена Звезда Б. – ФК Нови П. 1 9/10 1.11
18:00 Чукарички – Явор Иваница 1 7/10 1.60
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Анталияспор – Кардемир Карабукспор 1 4/10 2.00
15:00 Истанбул Башакшехир – Газиантепспор 1 8/10 1.32
18:00 Ризеспор – Галатасарай 2 6/10 1.80
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Манисаспор – Гиресунспор X2 7/10 1.42
15:00 Алтънорду – Адана Демирспор 1X 7/10 1.34
17:30 Шанлъурфаспор – Гьозтепе 2 4/10 2.30
Уелс Уелс – Висша Лига
16:00 Абъристуит Таун – Ландидно X2 8/10 1.40
16:30 Бангор Сити – Кардиф Метрополитън 1X 7/10 1.31
16:30 Еърбъс ЮК – Рил 1X 8/10 1.40
16:30 Кармартън Таун – Бала Таун X2 8/10 1.36
Унгария Унгария – НП I
16:30 Вашаш Будапеща – Халадаш Сомбатхей 1 7/10 1.53
16:30 Видеотон Фехервар – Уйпещ 1 6/10 1.57
16:30 Дюрмот – Пакш X2 7/10 1.39
16:30 Мезьокьовешд – Диошдьор 1 4/10 2.00
16:30 МТК Будапеща – Хонвед Будапеща 2 4/10 2.15
19:00 Дебрецен – Ференцварош 2 4/10 2.10
Финландия Финландия – Купа на Финландия
11:00 Гранкула ИФК – ХИК Хелзинки 2 8/10 1.09
13:30 ЮЯК Ювяскюля – Илвес Тампере 2 8/10 1.25
15:00 Интер Турку – Пало-Ирот Раума +2.5 9/10 1.20
16:00 Екеняс ИФ – ИФК Мариехамн +2.5 8/10 1.40
16:00 ХИФК Хелзинки – КТП Котка 1 6/10 1.61
17:00 КПВ Кокола – РоПС Рованиеми 2 4/10 2.35
17:00 Хонка – Гнистан Хелзинки +2.5 7/10 1.35
18:30 Джаз Пори – Сейняйоен ЯК 2 9/10 1.06
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Твенте – Хееренвеен +2.5 6/10 1.67
20:45 ПСВ Айндховен – НЕК Ниймеген 1 9/10 1.15
20:45 Хераклес – Екселсиор 1 5/10 1.91
21:45 Утрехт – Цволе 1 7/10 1.67
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Цибалия – Интер Запрешич 1X 7/10 1.35
18:00 Динамо Загреб – Славен +2.5 6/10 1.73
Чехия Чехия – Първа Лига
16:30 Словачко – Баумит Яблонец 1X 7/10 1.45
16:30 Теплице – Збройовка Бърно 1 6/10 1.72
17:30 Славия Прага – Височина Ихлава 1 8/10 1.23
19:45 Виктория Пилзен – Прибрам +2.5 8/10 1.45
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Люцерн – Тун 1 6/10 1.75
21:00 Йънг Бойс – Санкт Гален 1 7/10 1.43
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Аарау – Ле Монт 1 6/10 1.68
18:45 Вил – Цюрих 2 7/10 1.70
Швеция Швеция – Купа на Швеция
15:00 Йоребро – Атвидаберг 1 8/10 1.38
15:00 Йостерсунд – Варберг БоИС 1 7/10 1.30
15:00 Кристианстад – Далкурд 2 6/10 1.57
15:00 Нюкьопинг – Хамарби 2 8/10 1.24
17:00 Бромапойкарна – Хелзинборг X2 7/10 1.39
17:00 ИФК Гьотеборг – Люнгшиле +2.5 7/10 1.28
Шотландия Шотландия – Премиършип
17:00 Партик Тисъл – Хамилтън 1 5/10 1.80
17:00 Рос Каунти – Сейнт Джонстън X2 7/10 1.36
17:00 Селтик – Мъдъруел +2.5 7/10 1.30
17:00 Хартс – Инвърнес КТ 1 8/10 1.55
Шотландия Шотландия – Чемпиъншип
17:00 Грийнок Мортън – Фолкърк -2.5 6/10 1.75
17:00 Дъмбартън – Аяр Юнайтед 1X 8/10 1.37
17:00 Рейт Роувърс – Хибърниън 2 8/10 1.44
Шотландия Шотландия – Първа Лига
17:00 Албион Роувърс – Стенхаусмюър 1 7/10 1.67
17:00 Еърдри – Ливингстън 2 6/10 1.80
17:00 Ийст Файф – Брихин Сити +2.5 5/10 1.84
17:00 Куинс парк ФК – Алоа Атлетик X2 7/10 1.36
17:00 Странрар – Питърхед 1X 7/10 1.36
Шотландия Шотландия – Втора Лига
17:00 Арброут – Стърлинг Албиън 1 6/10 1.60
17:00 Берик Рейнджърс – Форфар Атлетик 2 6/10 1.70
17:00 Единбург Сити – Монтроуз -2.5 5/10 1.75
17:00 Елгин Сити – Клайд 1 7/10 1.70
17:00 Каудънбийт – Анан Атлетик 1X 8/10 1.48
Шотландия Шотландия – Чалъндж Къп
19:15 Куин ъф Саут – Дънди Юнайтед X2 8/10 1.35

 

Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи – Клубни
13:00 Волеренга Осло – Стабек 1 4/10 1.97
14:00 Бока Хуниорс – Тигре Виктория 1 8/10 1.53
16:00 Хаугесунд – Нест-Сотра 1 8/10 1.17
18:00 Локомотив Москва – Хъбей Чайна Форчън 1 8/10 1.47
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство