Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Футболни прогнози за Неделя, 27 Ноември, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:00 Уотфорд – Сток Сити -2.5 5/10 1.80
18:30 Саутхямптън – Евертън 1X 8/10 1.28
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Шалке 04 – Дармщат 98 1 8/10 1.36
18:30 Херта Берлин – Майнц 05 -2.5 5/10 1.75
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Айнтрахт Брауншвайг – Мюнхен 1860 1 6/10 1.70
14:30 Зандхаузен – Унион Берлин 1X 7/10 1.42
14:30 Кайзерслаутерн – Карлсруе -2.5 7/10 1.53
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Виляреал – Алавес 1 7/10 1.49
17:15 Осасуна – Атлетико Мадрид 2 7/10 1.30
19:30 Селта Виго – Гранада 1 8/10 1.55
21:45 Реал Сосиедад – Барселона 2 7/10 1.50
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Елче – Майорка -2.5 7/10 1.60
17:00 Хуеска – Хирона -2.5 7/10 1.58
19:00 Кордоба – Хетафе 1 3/10 2.30
19:00 Севиля Атлетико – Мирандес 1 5/10 1.90
21:00 Леванте – Райо Валекано 1 5/10 1.85
Италия Италия – Серия А
13:30 Палермо – Лацио 2 7/10 1.67
16:00 Болоня – Аталанта X2 8/10 1.38
16:00 Дженоа – Ювентус 2 6/10 1.62
16:00 Каляри – Удинезе 1 3/10 2.40
16:00 Кротоне – Сампдория -2.5 6/10 1.80
21:45 Рома – Пескара 1 8/10 1.20
Италия Италия – Серия Б
18:30 Верона – Бари 1 6/10 1.67
Франция Франция – Лига 1
16:00 Анже – Сент Етиен 1X 8/10 1.35
18:00 Ница – Бастия 1 7/10 1.65
21:45 Лион – Пари Сен Жермен +2.5 6/10 1.73
Австрия Австрия – Бундеслига
15:00 Волфсбергер – Аустрия Виена X2 7/10 1.45
17:30 Рапид Виена – Щурм Грац 1X 8/10 1.26
17:30 Ред Бул З. – Адмира Вакер М. 1 5/10 1.21
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 КАА Гент – Кортрийк 1 7/10 1.44
15:30 Остенде – Генк +2.5 7/10 1.70
19:00 Стандарт Лиеж – Зулте Варегем 1X 8/10 1.26
21:00 Андерлехт – Роял Ексел Мускрон 1 8/10 1.25
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
17:00 Оуд Хеверле Льовен – Серкъл Брюж 1X 7/10 1.42
България България – Първа ПФЛ
12:30 Берое – Славия 1 6/10 1.75
15:15 Дунав Русе – Нефтохимик Бургас 1 7/10 1.57
17:45 ЦСКА София – Верея Стара Загора 1 8/10 1.15
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Олимпиакос – Керкира Корфу +2.5 7/10 1.45
17:15 Левадиакос – Ираклис Солун 1 5/10 1.80
17:15 Панайтоликос – Ксанти 1 5/10 2.00
19:30 Паниониос Атина – Панатинайкос 2 4/10 2.00
Дания Дания – Суперлига
17:00 Есберг – Нордселанд X2 7/10 1.40
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 Вендсисел – Роскилде 1 6/10 1.78
14:45 Кьоге – Фремад Амагер 1X 7/10 1.30
14:45 Нествед – АБ Гладсаксе 1X 8/10 1.29
14:45 Фредериция – Нюкьобинг 1 5/10 1.89
14:45 Хелзингор – Вейле 1X 7/10 1.44
Израел Израел – Висша Лига
20:00 Апоел Кфар Саба – Апоел Беер Шева 2 8/10 1.30
20:45 Бней Йехуда – Макаби Тел Авив 2 8/10 1.35
Кипър Кипър – Първа Дивизия
16:00 АЕЗ Закакиу – Анагениси Дериния 1 6/10 1.70
17:00 Арис Лимасол – Докса Катокопия 1 3/10 2.30
18:00 Анортозис – Кармиотиса Пано П. 1 7/10 1.25
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Висла Плоцк – Пяст Гливице 1 5/10 2.10
19:00 Шльонск Вроцлав – Легия Варшава 2 7/10 1.62
Полша Полша – Първа Лига
15:00 ГКС Тихи – Сандеця Нови Сач 1 3/10 2.45
16:00 Стал Мелец – Гурник Забже X2 7/10 1.29
18:45 Погон Шедълце – Заглембие Сосновец -2.5 6/10 1.68
Португалия Португалия – Примейра Лига
18:00 Ароука – Пасош Ферейра 1X 7/10 1.30
20:00 Бенфика – Морейрензе 1 9/10 1.17
22:15 Тондела – Витория Гимараеш -2.5 7/10 1.68
Португалия Португалия – Сегунда Лига
13:15 Авеш – Портимонензе 1X 7/10 1.36
17:00 Академико Визеу – Спортинг Ковиля X2 7/10 1.34
17:00 Варзин – Витория Гимараеш Б -2.5 7/10 1.67
17:00 Визела – Униао Мадейра 2 3/10 2.70
17:00 Жил Висенте – Порто Б 1X 8/10 1.44
17:00 Кова Да Пиедаде – Фамаликао 1X 7/10 1.31
17:00 Лейшоес – Санта Клара X2 7/10 1.40
17:00 Спортинг Брага Б – Олянензе 1 6/10 1.75
17:00 Спортинг Лисабон Б – Пенафиел 1X 7/10 1.25
17:00 Фреамунде – Академика Коимбра X2 7/10 1.35
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Поли Тимишоара – Астра Гюргево 2 7/10 1.63
20:30 Стяуа Букурещ – Ботошани 1 7/10 1.43
Русия Русия – Премиер Лига
13:00 Криля Советов – Том Томск -2.5 8/10 1.42
15:30 ФК Ростов – Анжи Махачкала 1 6/10 1.75
18:00 ФК Краснодар – Зенит Санкт Петербург -2.5 6/10 1.75
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Ружомберок – Тренчин X2 7/10 1.40
18:30 Спартак Търнава – Спартак Миява 1 6/10 1.85
Словения Словения – Първа Лига
17:55 Олимпия Любляна – Алуминий Кидричево 1 7/10 1.25
Турция Турция – Супер Лига
15:00 Генчлербирлиги – Трабзонспор -2.5 7/10 1.73
18:00 Ризеспор – Фенербахче 2 6/10 1.57
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Алтънорду – Балъкесирспор 1X 7/10 1.43
15:00 Самсунспор – Елязъгспор 1X 8/10 1.30
17:30 Денизлиспор – Манисаспор 1 6/10 1.60
Уелс Уелс – Висша Лига
17:00 Кардиф Метрополитън – Ландидно 1 5/10 1.87
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Александрия – Олимпик Донецк -2.5 6/10 1.70
17:00 Карпати Лвов – Заря Луганск 2 8/10 1.50
19:30 Днипро Днепропетровск – Шахтьор Донецк 2 9/10 1.20
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Спарта Ротердам – Рода 1 5/10 1.80
15:30 АЗ Алкмаар – Хераклес 1 7/10 1.52
15:30 Хееренвеен – Аякс 2 5/10 1.80
17:45 Утрехт – Фейенорд +2.5 6/10 1.65
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Осиек – Динамо Загреб 2 6/10 1.70
18:00 Хайдук Сплит – Интер Запрешич 1 7/10 1.33
Чехия Чехия – Първа Лига
14:00 Храдец Кралове – Спарта Прага 2 6/10 1.66
15:00 Слован Либерец – Словачко 1 7/10 1.60
19:30 Виктория Пилзен – Збройовка Бърно +2.5 6/10 1.60
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Вадуц – Лугано 1X 7/10 1.48
14:45 Лозана Спорт – Йънг Бойс 2 6/10 1.70
17:00 Сион – Базел X2 8/10 1.36
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Винтертур – Шафхаузен 1 5/10 2.00
16:00 Ле Монт – Сервет X2 8/10 1.36
Шотландия Шотландия – Купа на Лигата
17:00 Абърдийн – Селтик 2 6/10 1.57
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Росарио Сентрал – Олимпо Баия Бланка 1 4/10 2.00
22:00 Алдосиви Мар д. – Велес Сарсфийлд 1 4/10 2.20
22:00 Ривър Плейт – Хуракан Буенос Айрес 1 8/10 1.55
23:00 Сармиенто Хунин – Годой Крус -2.5 7/10 1.44
23:30 Сан Лоренцо де Алмагро – Бока Хуниорс -2.5 7/10 1.62
Бразилия Бразилия – Серия А
00:00 Америка MG – Спорт Ресифе PE 2 6/10 1.75
00:00 Ботафого RJ – Понте Прета SP 1 6/10 1.60
01:00 Коринтианс SP – Атлетико PR 1 7/10 1.65
21:00 Атлетико MG – Сао Пауло SP 1X 8/10 1.31
21:00 Интернасионал RS – Крузейро MG 1 7/10 1.70
21:00 Палмейрас SP – Чапекоензе SC 1 7/10 1.35
21:00 Фламенго RJ – Сантос SP 1X 7/10 1.26
23:30 Санта Круз PE – Гремио RS 1X 8/10 1.30
23:30 Фигуерензе SC – Флуминензе RJ 2 3/10 2.50
Япония Япония – Други
05:30 Точиги – Звейген Канадзава 1X 8/10 1.40
08:30 Мацумото Ямага – Фагиано Окаяма 1 6/10 1.87
08:30 Серезо Осака – Киото Санга -2.5 7/10 1.61
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство