Залози на Живо

Бонус 195 лева

Казино на живо

Футболни прогнози за Събота, 26 Ноември, 2016

Англия Англия – Премиършип
14:30 Бърнли – Манчестър Сити 2 8/10 1.28
17:00 Лестър – Мидълзбро 1 6/10 1.82
17:00 Ливърпул – Съндърланд 1 8/10 1.20
17:00 Суонзи – Кристъл Палас 1X 8/10 1.40
17:00 Хъл Сити – Уест Бромич -2.5 6/10 1.57
19:30 Челси – Тотнъм 1 5/10 1.75
Англия Англия – Чемпиъншип
17:00 Астън Вила – Кардиф 1 6/10 1.80
17:00 Брайтън – Фулъм 1 6/10 1.90
17:00 Брентфорд – Бирмингам 1X 7/10 1.33
17:00 Дарби Каунти – Норич 1 4/10 2.05
17:00 Ипсуич – Куинс Парк Рейнджърс 1X 7/10 1.33
17:00 Нюкасъл – Блекбърн 1 7/10 1.36
17:00 Престън – Бъртън Албион -2.5 6/10 1.66
17:00 Уулвърхямптън – Шефилд Уензди 1X 7/10 1.42
19:30 Родъръм Юнайтед – Лийдс X2 7/10 1.24
Англия Англия – Първа Лига
17:00 Бъри – Милоул X2 7/10 1.29
17:00 Джилингам – Рочдейл -2.5 5/10 1.77
17:00 Ковънтри – Милтън X2 7/10 1.36
17:00 Нортхямптън Таун – Болтън X2 8/10 1.36
17:00 Олдъм – Питърбъро X2 7/10 1.45
17:00 Скънторп – Оксфорд Юнайтед 1 5/10 1.90
17:00 Суиндън – Брадфорд Сити X2 7/10 1.25
17:00 Уимбълдън – Флийтууд Таун 1 5/10 2.00
17:00 Уолсол – Саутенд 1X 7/10 1.40
17:00 Чарлтън – Шефилд Юнайтед 2 5/10 2.18
17:00 Честърфийлд – Бристол Роувърс 2 5/10 1.95
17:00 Шросбъри Таун – Порт Вейл 1X 7/10 1.40
Англия Англия – Втора Лига
17:00 Акрингтън Стенли – Йоувил 1X 8/10 1.24
17:00 Барнет – Нотс Каунти 1X 7/10 1.30
17:00 Блекпул – Нюпорт Каунти 1 6/10 1.75
17:00 Донкастър – Лейтън Ориент 1 6/10 1.75
17:00 Екзитър – Лутън Таун X2 7/10 1.42
17:00 Карлайл – Мансфийлд Таун 1 5/10 1.75
17:00 Кембридж Юнайтед – Челтнъм Таун 1X 7/10 1.29
17:00 Колчестър – Крю Александра 1X 7/10 1.25
17:00 Кроули Таун – Гримсби Таун X2 7/10 1.30
17:00 Моркамб – Плимут 2 7/10 1.68
17:00 Портсмут – Стивънидж Бороу 1 7/10 1.50
17:00 Уикъмб – Хартлипул 1 6/10 1.90
Англия Англия – Национална Лига
17:00 Бромли – Йорк Сити 1X 7/10 1.33
17:00 Гайзли – Боръм Ууд -2.5 6/10 1.65
17:00 Дагенъм и Редбридж – Бароу 1X 7/10 1.30
17:00 Ийстли – Честър 1 6/10 1.65
17:00 Макълсфийлд Таун – Доувър Атлетик 1X 8/10 1.34
17:00 Рексъм – Форест Грийн Роувърс 2 5/10 1.95
17:00 Саутпорт – Брейнтри Таун 1X 7/10 1.36
17:00 Солихъл Муурс – Норт Фериби Юнайтед 1 6/10 1.62
17:00 Сътън Юнайтед – Алдършот Таун -2.5 7/10 1.72
17:00 Уокинг – Гейтсхед X2 8/10 1.36
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд 2 6/10 1.65
16:30 Борусия М’Гладбах – Хофенхайм +2.5 6/10 1.62
16:30 Инголщат – Волфсбург X2 7/10 1.36
16:30 Кьолн – Аугсбург 1 6/10 1.72
16:30 Хамбургер – Вердер Бремен +2.5 6/10 1.70
19:30 Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен 1 8/10 1.30
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:00 Динамо Дрезден – Бохум 1X 8/10 1.30
14:00 Хайденхайм – Санкт Паули 1X 8/10 1.21
Испания Испания – Примера Дивисион
14:00 Малага – Депортиво Ла Коруня 1 5/10 2.05
17:15 Реал Мадрид – Спортинг Хихон +2.5 9/10 1.15
19:30 Еспаньол – Леганес 1 5/10 1.85
21:45 Севиля – Валенсия 1 5/10 1.75
Испания Испания – Сегунда Дивисион
17:00 Луго – Тенерифе -2.5 6/10 1.60
19:00 Алкоркон – Реал Овиедо -2.5 8/10 1.44
19:00 Валядолид – Алмерия -2.5 6/10 1.67
19:00 УКАМ Мурсия – Нумансия -2.5 7/10 1.54
21:00 Сарагоса – Реус Депортиу 1 6/10 1.90
Италия Италия – Серия А
19:00 Торино – Киево 1 5/10 1.75
21:45 Емполи – Милан 2 4/10 2.05
Италия Италия – Серия Б
16:00 Бреша – Асколи 1X 7/10 1.42
16:00 Виченца – Беневенто X2 7/10 1.40
16:00 Карпи – Читадела 1 5/10 2.00
16:00 Перуджа – Новара 1X 7/10 1.33
16:00 Пиза – Трапани 1X 7/10 1.35
16:00 СПАЛ – Латина 1 6/10 1.62
16:00 Фрозиноне – Тернана 1 7/10 1.65
16:00 Чезена – Авелино 1 6/10 1.65
Франция Франция – Лига 1
18:10 Монако – Олимпик Марсилия 1 6/10 1.70
21:00 Бордо – Дижон 1 5/10 1.75
21:00 Каен – Гингам -2.5 7/10 1.57
21:00 Метц – Лориен X 3/10 3.10
21:00 Монпелие – Нанси 1 6/10 1.90
21:00 Нант – Лил 1X 7/10 1.28
Франция Франция – Лига 2
16:10 Амиен – Брест -2.5 8/10 1.55
Австрия Австрия – Бундеслига
17:00 Рийд – Санкт Полтен 1X 8/10 1.30
19:30 Матерсбург – Алтах X2 7/10 1.38
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
19:00 Ваасланд-Беверен – Шарлероа X2 7/10 1.31
21:00 Локерен – Сент Трюиден -2.5 5/10 1.80
21:30 Ойпен – Вестерло 1 6/10 1.60
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
18:00 Роял Антверпен – Унион Сент Жилоаз 1 8/10 1.54
21:30 Ломел Юнайтед – Тубиз 1X 8/10 1.42
България България – Първа ПФЛ
13:00 Монтана – Черно море 2 5/10 2.00
15:15 Левски София – Локомотив Пловдив 1 7/10 1.35
17:30 Ботев Пловдив – Лудогорец Разград 2 8/10 1.33
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Пас Янина – Верия 1 8/10 1.44
17:15 Астерас Триполис – Лариса 1 7/10 1.52
19:30 АЕК Атина – Платаниас 1 8/10 1.26
Дания Дания – Суперлига
17:00 Виборг – Сьондерийске 1X 7/10 1.44
19:00 Лингби – ФК Копенхаген 2 7/10 1.44
Израел Израел – Висша Лига
17:00 Апоел Раанана – Апоел Тел Авив 1 3/10 2.25
18:00 Апоел Хайфа – Макаби Петах Тиква 2 3/10 2.30
19:30 МС Ашдод – Макаби Хайфа 2 7/10 1.70
20:15 Ирони Кирят Шмона – Апоел Ашкелон 1 6/10 1.65
Кипър Кипър – Първа Дивизия
17:00 АЕК Ларнака – Ермис Арадипоу +2.5 6/10 1.58
18:00 Неа Саламина – Етникос Ахна 1 7/10 1.65
19:00 АЕЛ Лимасол – Омония Никозия -2.5 7/10 1.72
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Корона Келце – Погон Шчечин -2.5 5/10 1.75
19:00 Рух Хожов – Ягиелония Бялисток X2 8/10 1.27
21:30 Висла Краков – Арка Гдиня -2.5 6/10 1.75
Полша Полша – Първа Лига
14:30 Стомил Олщин – Хойничанка Хойнице X2 7/10 1.31
18:45 ГКС Катовице – Хробри Глогов 1 5/10 1.86
Португалия Португалия – Примейра Лига
13:45 Шавеш – Маритимо 1 4/10 2.10
18:00 Насионал Мадейра – Ещорил Прая -2.5 6/10 1.67
20:15 Боавища – Спортинг Лисабон 2 8/10 1.38
22:30 Белененсеш – Порто 2 7/10 1.30
Румъния Румъния – Лига I
18:00 Газ Метан Медиаш – Конкордия Кяжна 1 5/10 1.80
20:30 Волунтари – Динамо Букурещ 2 6/10 1.80
Русия Русия – Премиер Лига
10:30 Амкар Перм – Арсенал Тула 1 7/10 1.70
13:00 ЦСКА Москва – Рубин Казан 1 6/10 1.80
16:00 Локомотив Москва – Урал Свердловска о. 1 8/10 1.48
17:00 Терек Грозни – Спартак Москва 2 3/10 2.60
Русия Русия – Първа Дивизия
07:00 СКА-Хабаровск – Кубан Краснодар 1 4/10 2.50
08:00 Луч-Енергия Владивосток – ФК Тюмен 1 5/10 2.15
10:00 Сибир Новосибирск – Нефтехимик Н. 1 6/10 1.76
12:00 Волгар Астрахан – Динамо Москва 2 6/10 1.60
13:00 Спартак Москва 2 – Шинник Ярославл -2.5 7/10 1.52
13:00 Спартак Налчик – Енисей Красноярск X2 7/10 1.36
14:00 ФК Тосно – Сокол Саратов 1 8/10 1.25
15:00 Зенит Санкт П. – Балтика Калининград 1 7/10 1.73
16:00 ФК Химки – Мордовия Саранск 1X 8/10 1.32
Северна Ирландия Северна Ирландия – Премиършип
17:00 Балинамалард Юнайтед – Гленавон 2 7/10 1.53
17:00 Гленторан – Ардс ФК 1X 7/10 1.33
17:00 Дънганън Суифтс – Крусейдърс 2 6/10 1.60
17:00 Карик Рейнджърс – Коулрейн 2 7/10 1.40
17:00 Клифтънвил – Балимина Юнайтед 1 8/10 1.55
17:00 Портадаун – Линфийлд 2 7/10 1.45
Словакия Словакия – Суперлига
18:00 ДАК Дунайска С. – Земплин Михаловце 1 6/10 1.70
18:00 Жилина – Слован Братислава 1 5/10 1.80
18:00 Злате Моравце – Татран Прешов 1X 7/10 1.32
18:00 Шпорт Подбрезова – Сеница 1 7/10 1.44
Словения Словения – Първа Лига
17:00 Домжале – Целие 1 8/10 1.55
19:00 Копер – Горица 1 4/10 2.35
21:15 Марибор – Кръшко 1 9/10 1.20
Сърбия Сърбия – Суперлига
14:00 Бачка Бачка Паланка – Войводина 2 7/10 1.67
14:00 Вождовац Белград – Рад Белград 1X 7/10 1.30
14:00 Младост Лучани – Борац Чачак 1 7/10 1.44
14:00 Радник Сурдулица – Чукарички -2.5 6/10 1.63
14:00 Раднички Ниш – Спартак Суботица 1 6/10 1.63
14:00 ФК Нови Пазар – Явор Иваница -2.5 7/10 1.55
16:00 Металац – Цървена Звезда Белград 2 7/10 1.33
Турция Турция – Супер Лига
12:30 Кардемир Карабукспор – Газиантепспор 1 4/10 2.10
15:00 Акхисар Беледиеспор – Касъмпаша -2.5 7/10 1.65
18:00 Анталияспор – Аданаспор 1 7/10 1.57
18:00 Бешикташ – Истанбул Башакшехир 1 5/10 1.75
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Бандърмаспор – Болуспор -2.5 6/10 1.72
12:00 Сивасспор – Ескишехирспор 1X 8/10 1.40
17:30 Газиантеп ББ – Шанлъурфаспор 1 5/10 1.90
Уелс Уелс – Висша Лига
16:30 Бангор Сити – Кармартън Таун 1 5/10 1.75
Украйна Украйна – Премиер Лига
14:00 Стал Каменское – Ворскла Полтава X2 7/10 1.38
14:00 Черноморец Одеса – Зирка Кропивницкий 1 5/10 2.05
19:30 Волин Луцк – Динамо Киев +2.5 7/10 1.70
Унгария Унгария – НП I
16:30 Диошдьор – Пакш 1X 7/10 1.40
16:30 Уйпещ – Мезьокьовешд 1 6/10 1.80
16:30 Ференцварош – Дюрмот 1 7/10 1.22
16:30 Халадаш Сомбатхей – Дебрецен 1X 7/10 1.35
16:30 Хонвед Будапеща – Вашаш Будапеща -2.5 6/10 1.67
19:00 Видеотон Фехервар – МТК Будапеща 1 8/10 1.52
Холандия Холандия – Ередивизи
19:30 Витес – Екселсиор 1 7/10 1.40
20:45 ПСВ Айндховен – АДО Ден Хааг 1 9/10 1.18
20:45 Цволе – Грьонинген +2.5 5/10 1.80
21:45 НЕК Ниймеген – Твенте +2.5 7/10 1.73
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Истра 1961 – РНК Сплит 1 7/10 1.52
18:00 Риека – Цибалия +2.5 7/10 1.57
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Карвина – Бохемианс 1905 Прага -2.5 6/10 1.76
16:00 Прибрам – Височина Ихлава 1X 7/10 1.30
16:00 Славия Прага – Млада Болеслав 1X 7/10 1.24
16:00 Фастав Злин – Дукла Прага 1X 8/10 1.30
19:15 Теплице – Баумит Яблонец 1X 8/10 1.29
Швейцария Швейцария – Суперлига
18:45 Тун – Люцерн X2 8/10 1.42
21:00 Грасхопърс – Санкт Гален 1X 8/10 1.29
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
18:45 Аарау – Ксамакс 1X 8/10 1.44
18:45 Вил – Волен 1 8/10 1.44
Шотландия Шотландия – Премиършип
14:15 Партик Тисъл – Рейнджърс 2 7/10 1.73
17:00 Дънди ФК – Инвърнес КТ 1X 7/10 1.40
17:00 Рос Каунти – Хамилтън 1X 7/10 1.30
17:00 Хартс – Мъдъруел 1 7/10 1.50
Шотландия Шотландия – Купа на Шотландия
17:00 Албион Роувърс – Куин ъф Саут +2.5 6/10 1.70
17:00 Брихин Сити – Аяр Юнайтед +2.5 8/10 1.55
17:00 Еърдри – Ливингстън +2.5 6/10 1.72
17:00 Ийст Файф – Единбург Сити 1 7/10 1.40
17:00 Клайд – Арброут 1X 8/10 1.35
17:00 Питърхед – Алоа Атлетик X2 8/10 1.35
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
00:00 Темперлей – Ланус 2 5/10 2.05
02:15 Талерес Кордоба – Арсенал Саранди 1 5/10 1.75
22:00 Колон Санта Ф. – Нюелс Олд Б. X2 7/10 1.36
22:00 Тигре Виктория – Килмес Буенос Айрес 1 6/10 1.72
23:00 Атлетико Тукуман – Белграно Кордоба 1 5/10 1.94
23:30 Банфийлд – Естудиантес Ла Плата X2 7/10 1.30
Бразилия Бразилия – Серия Б
00:30 Пайсанду PA – Крисиума SC 1 5/10 1.80
21:30 Авай SC – Бразил де Пелотас RS 1 6/10 1.59
21:30 Атлетико GO – Баия BA -2.5 7/10 1.62
21:30 Брагантино SP – Лондрина PR -2.5 6/10 1.65
21:30 Васко да Гама RJ – Сеара CE 1 7/10 1.35
21:30 Жойнвил SC – Вила Нова GO 1 7/10 1.40
21:30 КР Бразил AL – Лувердензе MT +2.5 5/10 1.76
21:30 Наутико PE – Оесте SP 1 8/10 1.47
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство