Англия прогнози

Директна регистрация

Футболни залози

1xBET Регистрация

Футболни прогнози за Неделя, 20 Ноември, 2016

Англия Англия – Премиършип
18:00 Мидълзбро – Челси 2 8/10 1.55
Англия Англия – Чемпиъншип
15:15 Лийдс – Нюкасъл 2 5/10 2.10
Германия Германия – Бундеслига
16:30 Хофенхайм – Хамбургер 1 6/10 1.57
18:30 Вердер Бремен – Айнтрахт Франкфурт X2 8/10 1.34
Германия Германия – Втора Бундеслига
14:30 Динамо Дрезден – Гройтер Фюрт +2.5 7/10 1.72
14:30 Санкт Паули – Фортуна Дюселдорф 1X 7/10 1.40
14:30 Унион Берлин – Щутгарт +2.5 6/10 1.70
Испания Испания – Примера Дивисион
13:00 Алавес – Еспаньол -2.5 7/10 1.57
17:15 Валенсия – Гранада 1 7/10 1.36
19:30 Спортинг Хихон – Реал Сосиедад X2 5/10 1.35
21:45 Атлетик Билбао – Виляреал 1X 7/10 1.28
Испания Испания – Сегунда Дивисион
13:00 Реус Депортиу – Химнастик де Тарагона 1 5/10 2.00
17:00 Хетафе – Сарагоса 1 5/10 1.95
19:00 Кадис – Алкоркон 1 3/10 2.30
19:00 Райо Валекано – Хуеска 1 6/10 1.75
19:00 Тенерифе – УКАМ Мурсия -2.5 7/10 1.44
21:00 Мирандес – Кордоба 1X 7/10 1.38
Италия Италия – Серия А
13:30 Сампдория – Сасуоло 1X 7/10 1.32
16:00 Аталанта – Рома +2.5 6/10 1.60
16:00 Болоня – Палермо 1 7/10 1.72
16:00 Емполи – Фиорентина -2.5 6/10 1.65
16:00 Кротоне – Торино 2 6/10 1.72
16:00 Лацио – Дженоа 1 7/10 1.68
21:45 Милан – Интер -2.5 6/10 1.75
Италия Италия – Серия Б
18:30 Новара – Фрозиноне 1 5/10 2.10
Франция Франция – Лига 1
16:00 Гингам – Бордо -2.5 7/10 1.65
18:00 Олимпик Марсилия – Каен 1 6/10 1.75
21:45 Сент Етиен – Ница 1 5/10 2.15
Белгия Белгия – Първа Дивизия А
15:30 Зулте Варегем – Андерлехт +2.5 6/10 1.75
19:00 Мехелен – Стандарт Лиеж X2 5/10 1.38
21:00 Шарлероа – Локерен 1 6/10 1.88
Белгия Белгия – Първа Дивизия Б
13:30 Тубиз – Лиерс +2.5 6/10 1.75
17:00 Серкъл Брюж – Ломел Юнайтед 1 6/10 1.85
България България – Първа ПФЛ
15:00 Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив 1 6/10 1.91
17:30 Монтана – Левски София 2 7/10 1.35
Гърция Гърция – Супер Лига
15:00 Лариса – ПАОК -2.5 7/10 1.55
17:15 Астерас Триполис – Панайтоликос 1 7/10 1.62
17:15 Ксанти – Пас Янина 1X 7/10 1.28
19:30 Панатинайкос – АЕК Атина 1 6/10 1.78
Дания Дания – Суперлига
14:00 Рандерс – Виборг 1 6/10 1.73
17:00 Одензе – Брьондби 2 6/10 1.80
Дания Дания – Първа Дивизия
14:45 АБ Гладсаксе – Фредериция 2 3/10 2.38
14:45 Роскилде – Нюкьобинг 1X 7/10 1.29
14:45 Скиве – Вендсисел 2 5/10 1.85
14:45 Фремад Амагер – Хобро 2 4/10 2.10
14:45 Хелзингор – Кьоге 1 3/10 2.45
Израел Израел – Висша Лига
19:00 Апоел Раанана – Бней Йехуда 1 4/10 2.25
20:15 Ирони Кирят Шмона – Макаби Тел Авив 2 7/10 1.62
Кипър Кипър – Първа Дивизия
16:00 Анагениси Дериния – Арис Лимасол 2 8/10 1.50
16:00 Омония Никозия – АЕК Ларнака 1 3/10 2.35
17:00 Докса Катокопия – Неа Саламина -2.5 5/10 1.75
18:00 Кармиотиса Пано П. – Аполон Лимасол +2.5 6/10 1.70
Македония Македония – Първа Лига
14:00 Брегалница Щип – Победа Прилеп -2.5 7/10 1.63
14:00 Македония Гьорче П. – Шкендия 79 Т. 2 7/10 1.25
14:00 Пелистер Битоля – Шкупи Скопие 1 6/10 1.78
14:00 Работнички Скопие – Вардар Скопие 2 6/10 1.67
14:00 Ренова Джепчище – Силекс Кратово 1 4/10 1.95
Норвегия Норвегия – Купа на Норвегия
14:15 Конгсвингер – Розенборг +2.5 7/10 1.40
Полша Полша – Екстракласа
16:30 Арка Гдиня – ЛКС Нечеча -2.5 7/10 1.62
19:00 Лех Познан – Шльонск Вроцлав 1 6/10 1.72
Полша Полша – Първа Лига
18:45 Гурник Забже – Миедж Легница 1X 8/10 1.25
Португалия Португалия – Сегунда Лига
17:00 Портимонензе – Спортинг Брага Б 1 8/10 1.42
Португалия Португалия – Купа на Португалия
16:00 Визела – Пенафиел 1 3/10 2.70
17:00 Ориентал Лисабон – Лейшоес 2 5/10 2.00
19:00 Спортинг Брага – Санта Клара 1 7/10 1.22
21:15 Боавища – Витория Гимараеш 2 4/10 2.05
Румъния Румъния – Лига I
17:30 Университатя Крайова – Астра Гюргево 1 5/10 1.75
Русия Русия – Премиер Лига
13:30 ФК Краснодар – Урал Свердловска о. 1 7/10 1.52
16:00 Спартак Москва – Амкар Перм 1 8/10 1.52
18:30 Зенит Санкт Петербург – Криля Советов 1 8/10 1.22
Словакия Словакия – Суперлига
16:20 Спартак Миява – Жилина 2 6/10 1.80
18:30 Слован Братислава – Ружомберок 1 7/10 1.38
Словения Словения – Първа Лига
15:00 Алуминий Кидричево – Домжале 2 6/10 1.62
17:55 Радомлие – Марибор +2.5 7/10 1.44
Турция Турция – Супер Лига
13:00 Кайзериспор – Генчлербирлиги 1 4/10 2.40
13:00 Касъмпаша – Кардемир Карабукспор 1 4/10 2.15
19:00 Фенербахче – Галатасарай 1 7/10 1.72
Турция Турция – ТФФ Първа Лига
12:00 Шанлъурфаспор – Денизлиспор 1 4/10 2.20
13:30 Ескишехирспор – Йени Малатияспор -2.5 7/10 1.65
16:00 Гиресунспор – Адана Демирспор 1 5/10 2.15
Украйна Украйна – Премиер Лига
17:00 Зирка Кропивницкий – Волин Луцк 1X 7/10 1.28
19:30 Ворскла Полтава – Днипро Д. 1 5/10 1.79
Холандия Холандия – Ередивизи
13:30 Рода – АЗ Алкмаар 2 6/10 1.73
15:30 Аякс – НЕК Ниймеген +2.5 8/10 1.43
15:30 Твенте – Утрехт 1X 7/10 1.38
17:45 Фейенорд – Цволе 1 7/10 1.28
Хърватска Хърватска – Първа Лига
16:00 Цибалия – Осиек -2.5 8/10 1.53
18:00 Славен – Риека 2 7/10 1.60
Чехия Чехия – Първа Лига
16:00 Спарта Прага – Карвина +2.5 8/10 1.44
Чехия Чехия – Национална Лига
11:15 Виктория Жижков – Пардубице 1 7/10 1.57
14:30 Варнсдорф – МАС Таборско 1 5/10 1.75
Швейцария Швейцария – Суперлига
14:45 Йънг Бойс – Сион 1 6/10 1.85
14:45 Санкт Гален – Лозана Спорт 1 5/10 2.20
Швейцария Швейцария – Чалъндж Лига
16:00 Ле Монт – Вил -2.5 6/10 1.65
16:00 Сервет – Цюрих 2 6/10 1.80
Аржентина Аржентина – Примера Дивисион
01:00 Хуракан Буенос Айрес – Расинг Клуб X2 8/10 1.35
22:00 Белграно Кордоба – Сармиенто Хунин 1 5/10 1.80
22:00 Индепендиенте – Сан Лоренцо д. 1 5/10 1.85
22:00 Килмес Буенос А. – Алдосиви Мар д. -2.5 7/10 1.50
23:30 Бока Хуниорс – Росарио Сентрал 1 6/10 1.73
Бразилия Бразилия – Серия А
21:00 Атлетико PR – Спорт Ресифе PE 1 5/10 1.85
21:00 Витория Салвадор BA – Фигуерензе SC 1 7/10 1.57
21:00 Гремио RS – Америка MG 1 8/10 1.40
21:00 Крузейро MG – Сантос SP -2.5 6/10 1.67
21:00 Палмейрас SP – Ботафого RJ 1 7/10 1.55
21:00 Понте Прета SP – Флуминензе RJ 1X 8/10 1.33
23:30 Санта Круз PE – Атлетико MG X2 7/10 1.38
23:30 Фламенго RJ – Коритиба PR 1 8/10 1.44
23:30 Чапекоензе SC – Сао Пауло SP -2.5 7/10 1.51
Мексико Мексико – Примера Дивисион
01:00 Крус Асул – Леон +2.5 6/10 1.65
01:00 Хагуарес де Ч. – Атлас Гуадалахара 2 4/10 2.38
03:00 Монаркас Морелия – Монтерей 2 6/10 1.85
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей – Керетаро 1 7/10 1.45
03:06 Пачука – Америка Мексико 1 5/10 1.90
05:00 Чивас Гуадалахара – Некакса А. 1 5/10 1.88
20:00 Депортиво Толука – Сантос Лагуна 1 6/10 1.56
Може да прогнозирате и да залагате на избрани от вас букмейкъри.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Херта – Борусия Дортмунд

Байерн Мюнхен – Айнтрахт

Интер – Аталанта 12.03

Реал Сосиедад – Атл. Билбао 12.03

Ползването на сайта fbet.bg е изцяло на ваша отговорност. Сайта и неговите собственици не носят никаква отговорност за нанесени финансови, морални щети и други. Забранено е ползването за лица под 18 години. Копирането и ползването на материали от сайта е Разрешено само с поставяне на наш линк и споменаване на сайта fBet.bg | Всички права запазени според законите на Българското законодателство